Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amcsi sorozatokban miért...

Az amcsi sorozatokban miért van annyi érzékenyítés és heteró fehér férfi ellenesség manapság?

Figyelt kérdés

Pl. érdemes megfigyelni, hogy a rosszfiú főgenya az mindig csakis heteró fehér férfi lehet, a feketék pedig jóformán mindig jófej, segítőkész laza csávóknak vannak bemutatva. A The Walking Dead-ben is az összes főellenség fehér férfi volt, de a feketék csak a jó megestesítői, ők azok akik mindig segítenek másokon és csupa derű, mulatság az életük.


Engem csak az érdekelne, hogy mi ezzel a cél, hogy a heteró fehér férfi egyre nagyobb ellenségnek van kezelve?



2022. szept. 26. 13:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%

#30

Jobbnál jobb filmek, könyvek novellák vannak scifiből a múltban, például, hogy a görög istenek valójában fejlett idegenek, vagy Lőrincz László könyve, amikor egy utazó egy nép élére áll és vezeti őket, átadva technológiai tudást, meg tanítja őket etikára, filozófiára. stb...

Vagy ott vannak az időutazós filmek, ezekből a múltba tett utazások sokkal érdekesebbek, mint a jövőbe, ott kevés a jó ötlet, mert nem tudjuk mi lesz, de azt már igen, hogy mi volt.

Mellesleg színesbőrűből a többszöröse van az USA-ban, de ha valamelyikben egy csepp fehér genetika van, már nem vallja magát négernek.

2022. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

#26

Rápillantottam az USA 2020 évi statisztikájára és 40% színesbőrűt ír, ami biztosan több ennél a valóságban, mert már sok a kevert, akik szinte mindannyian fehérnek vallják magukat, mert ugyanúgy szeretnének azok lenni, mint a Michael Jackson. Ráadásul a tendencia átlag évi 1% gyarapodással jár a színesek javára az utóbbi tíz évben, annyi a különbség a bevándorlás és a színesek és fehérek népességgyarapodása között, mivel a fehéreké még fogy is, így ebben az évben már 42% lesz a színes feltehetően.

2022. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%

#32: "Hispanic and Latino Americans are the largest ethnic minority, comprising 18.7% of the population, while Black or African Americans are the largest racial minority, making up 12.1%."


[link]


Tehát 12% a négerek aránya.

2022. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg akkor azt is, amit én írtam, hogy mennyi a színesbörű.
2022. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
32%
#34: Linkeld!
2022. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
46%
A te éinkedben ez áll: 'a fehér amerikaiak alkotják a faji és etnikai többséget, a lakosság 57,8%-át teszik ki. '
2022. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%
Angolul: White Americans are the racial and ethnic majority, representing 57.8% of the population.
2022. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#36: Igen, a latinókat nem számolva, de azok simán nevezhetők fehérnek, mivel latin származásúak, azok pedig Európában is fehérnek számítanak. Mindenesetre az, hogy a négerek aránya 40% lenne, nem igazán lehetséges, tekintve, hogy ázsiaiak és mindenféle egyéb rassz is van ott.
2022. szept. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudsz olvasni, színesbőrút írtam, nem négert.

Mellesleg miért nem olvasod el a saját linkedet?

2022. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!