Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán ki mellett áll? Oroszors...

Orbán ki mellett áll? Oroszország vagy Ukrajna, EU és NATO?

Figyelt kérdés
Hozzátenném régen keletet diktatúrának nevezte orbán és aztmondta ruszkik haza..
2022. szept. 26. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Putyin zsarolja vagy megvette kilóra.
2022. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DK-s ***** válasza:
93%

Valamiért xarban van a csüngőhasú.


Hol "erre" fordult, hol "arra". Teljesen szét van esve.


Folyamatosan EU-val szembemenően beszél, majd kuncsorog és egyezkedik a lóvéért.


Eközben üzletel a ruszkikkal.


Szerintem alapozott valamire Orosz oldalról, de beült két szék között a pad alá, és most ég a ház.


Fogalmam sincs hogy konkrétan miről lehet szó, de ez a benyomásom.

2022. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Az USA/EU/NATO mellett áll. Megszavazott minden szankciót (annak ellenére, hogy mi rosszabbul járunk vele, mint Oroszország) és számolatlanul fogadja be az ukránokat.
2022. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A legrutinosabb luxusprostik is megirigyelnék Orbán nyalási technikáját, amit Oroszország felé tolt a mai óriás-törpe hasonlatával. Ezek után szerintem nem lehet kérdés, hogy kinek az oldalán áll. Akiket anno hazaküldött, most azoknak fogja behódoltatni az országát.
2022. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

#3

De nagy dolog szomszédos országként befogadni az ukránokat. Úgy tesztek mintha ez a menekültbefogadás valami világot megváltó nemes tett lenne.

2022. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2022. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol éppen jó. Ha 1* véget ér a háború, akkor megint talál magának mást, akivel eljátszadozhat.
2022. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Viktor mint robot porszívó rátolat a Putyin nyelestöltőre.
2022. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
#5 Én nem teszek úgy. Épp ellenkezőleg, kifejezetten káros dolog, mert itt fognak maradni, és még jobban le fogják törni az egyébként is szánalmas magyar fizetéseket.
2022. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem már maga se tudja.
2022. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!