Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A ballibek miért terjesztik...

A ballibek miért terjesztik azt a kamut,hogy az oroszok robbantották fel a saját vezetéküket?

Figyelt kérdés

Amikor Biden már februárban utalt erre az incidensre.


[link] 12:35



2022. szept. 30. 08:20
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
69%

Ennek az egész robbantásnak csak a NATO belső feszültségek növelése volt a célja. Mert ugye sokan rögtön mondják, biztos az USA volt.

Oroszoknak ugye nem lett káruk, mert a németek lemondtak róla hogy valaha meg akarják nyitni azt a vezetéket, a másikon sem ment a szállítás, és nem is akart adni gázt Oroszország.

Pont az a vezeték nem sérült, amin valóban megy a szállítás.

2022. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Dzsonszi ***** válasza:
29%
Amúgy a kérdés alatt mi ez a duma a libbantoktól, hogy Fideszesek nem tudnak angolul? :D Éppen erre veritek vagy mi?
2022. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Már megint a rizsa,ahelyett hogy utánanéznétek..:)


[link]


A cikk is arra hivatkozik hogy az FFAB123 nevü amerikai helikopter is a vezeték körül repült az incidens elött.


Vagy az alapforrásként tekinthető, nemzetközi repülőzési nyilvántartó is Putyini propaganda?


[link]

2022. szept. 30. 08:54
 24/50 anonim ***** válasza:
80%

Szóval szerinted az USA elnöke olyan fogyatékos,hogy nyilvánosan fenyegetőzik terrorcselekménnyel, és utána azt meg is csinálja.

Nem is az van, hogy az oroszok is látták ezt a (meggondolatlan) nyilatkozatot, és ők robbantották fel, mert tudták, hogy a sok idióta (köztük te is) majd az amcsikra fognak mutogatni úgyis, a nyilatkozat miatt, és feszültséget keltenek a NATO-ban.

Nagyon egyszerű lélek vagy te, kisbalga birka barátom!

2022. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Megjegyzem,az említett egység repülési útvonola egybeesik a vezetêkkel,de ez mellêkelve is van.
2022. szept. 30. 08:56
 26/50 Dzsonszi ***** válasza:
24%

"Szóval szerinted az USA elnöke olyan fogyatékos,hogy nyilvánosan fenyegetőzik terrorcselekménnyel, és utána azt meg is csinálja"

Nem fogyatékos, csak demens. Amúgy szerintem bárki is robbantotta, az már hetek/hónapok óta oda telepíthette a tölteteket, gondolom annyi esze csak van egy államnak, hogy nem kockáztatja meg, hogy észreveszik őket a robbanás előtti napokban. Szóval nem tudom mennyire van jelentősége, hogy épp ki járt arra meg ki nem.

Én csak attól aggódok, hogy ha már ide eljutottunk, mi a garancia, hogy a többi vezetéken nem csücsül egy-két töltet? Semmi.

2022. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

24 A balga te vagy ha ezt nem nézed ki az USA-ból,és az egyértelmű bizonyitékok ellenére kvázi direkt mód így "becsicskulsz".

Továbbá hozzátenném hogy egyetlen orosz egységről sem érkezett hiteles megerősítés a közelben amit érzékeltek volna.Miért logikusabb azt hinni,hogy nem létező orosz egységek robbantgatják,a milliárdokból épített, saját vezetéküket?🤷

2022. szept. 30. 09:01
 28/50 anonim ***** válasza:
70%

A CNN pedig azt írja, hogy orosz hadihajókat figyeltek meg a robbanások környékén: [link]


Én egy olyan "ballib" oldalt sem olvastam, ahol azt terjesztik, hogy az oroszok robbantották volna fel a vezetékeket. A Telex és a HVG cikkeit olvastam, mindkettő feltételes módban ír, de mindkettő lehozta azt is, hogy egyesek szerint az USA

robbantott.


[link]

2022. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
26 a korábbi gyanús mozgásokat úgyanúgy látják,ez alól a tengeralattjárok sem kivételek párszáz méter mélységben.
2022. szept. 30. 09:02
 30/50 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, bárki, bármit felhoz neked, mint válasz, azt lesöpröd, akkor miért teszel fel kérdést, ha nem fogadsz el semmit válaszként?
2022. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!