Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnád Putyin elnök Urat,...

Támogatnád Putyin elnök Urat, hogy még jobban megszórja rakétákkal Ukrajnát vagy inkább a deeszkaláció híve vagy?

Figyelt kérdés

[link]


Akár konvencionális, akár nukleáris robbanófejjel megspékelve.

Fura látni, hogy sokan elborzadnak ettől a rakétatámadásos operatív művelettől miközben az amerikaiak 2003-ban porrá bombázták Irakot és még egy igencsak prosztó, provokatív nevet is adtak a támadásnak (Shock and Awe): https://www.youtube.com/watch?v=0yr-LaMhvro


Csak én érzem azt, hogy az orosz elnök Úr puha kézzel bánik a rakéták indítógombjaival és megnyomhatná magabiztosabban?



2022. okt. 14. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Feltétel nélkül támogatnék egy jóval markánsabb rakétatámadást Ukrajna ellen 🧑🏼‍🚀
Azt hiszem ez egyelőre elegendő a veszélyes ukrán célpontok likvidálására 👌🏼
Ez elég erős kezdés volt Armageddon tábornok Úr első munkanapján, inkább több hadosztályt vezényelnék a frontra 💪🏼
15 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább deszka legyen, azzal legalább lehet fűteni.
2022. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Azt támogatnám, ha valaki végre eltenné láb alól Putyint.
2022. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Én támogatnám Putyin urat egészen a szakadék széléig, aztán belelökném.
2022. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
A háborúnak csak úgy lehet hamar vége, ha Ukrajna megtörik. Szóval rombolják csak le az ukrán infrastruktúrát.
2022. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanezt mondanád 4-es, ha tegyük fel Ausztria támadná Magyarországot?
2022. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Már egy másik kérdésnél leírtam hogy mit tennék a helyében, bár ez a kérdés nem pont ugyanolyan. Ha én lennék Putyin helyében nem szórakoznék össze-vissza, a gyengébb atomokat már rég bevetettem volna és Ukrajna már teljesen megbénult volna. A többit, főleg a legjobbakat meg meghagytam volna, hogy Az Európai Dilettáns Bürokraták SZövetsége, meg az Egyesült Idióták Állama ne szórakozhasson velem. Ha már diktátor vagyok, legyenek golyóim és csapjak le amolyan emberesen. Tőlem az egész világ rettegne és nem is indokolatlanul!
2022. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon adnám, ha bedobna egy atombombát.

Akkor talán kirobbanna végre egy nukleáris világháború, és ennek a tetves idióta embertömegnek a nagy része kipusztulna.

Rühellem, hogy bárhova megyek, mindenhol csak az ostoba droid tömeg, tömeg a boltban, tömeg az utakon, tömeg az utcán, még az erdőben is. Tököm tele van már az emberekkel.

2022. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
5: Nem, de nem ez a kérdés.
2022. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Csak egy elmebeteg vagy egy velejéig gonosz ember képes putyint támogatni az ertelmhetlen háborújában.

2022. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

#4

Éppenséggel úgy is hamar vége lehetne a háborúnak, ha a ruszkik hazatakarodnának Ukrajnából.

Érdekes, hogy a retardjobberek mégsem ezt szorgalmazzák, hanem Ukrajna elpusztítását.

Na ebből látszik, hogy lóf-szt vagytok ti békepártiak, ti szimpla putyin-szopó ukrán-gyűlölő kis foscsík férgek vagytok.

2022. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!