Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az milyen, hogy a transz nők...

Az milyen, hogy a transz nők próbálják kihúzni magukat a sorkatonai szolgálat alól?

Figyelt kérdés

Egy háborús helyzetben mennyire lehetne mégis számítani rájuk? Nekik csak követelésik vannak, de az ország védelmét nem látják el, holott erre fizikailag képesek lennének?


https://www.youtube.com/watch?v=rMIRX7Lu1sI



2022. okt. 21. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha csak nők lennének a világon, nem lenne sorkatonaság és háború sem. Csak a férfiak szeretnek háborúzni, ölni, gyilkolni. Csinálják csak, de egymással.
2022. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondják a nők, akik abortuszt abortuszra halmoznak és szívből gyűlölik egymást. XD
2022. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem eleve nem kellene háborúzni, hanem békés megoldásokat kellene találni. Háborúban emberek halnak, gyermekek maradnak árván és családok szakadnak szét.

Legyen bármilyen nemű valaki, teljesen jogos, hogy megpróbálja elkerülni azt, hogy ölnie kelljen, gyermekeket árvává, félárvává tennie, családokat szétszakítani, illetve, hogy őt öljék meg.

Ezzel Isten ellen vétkezve, a keresztény értékeket sértve.

2022. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Férfiak nélkül nők se lennének, ez eszedbe jutott már te rendkívül okos? Ugye feminista vagy? :D
2022. okt. 21. 23:10
 5/11 Isti22 ***** válasza:
85%
én a hírekben azt hallottam, hogy heteró fehér férfiak menekülnek tömegesen a normalitás földjéről a sorozás elől
2022. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#1: "Ha csak nők lennének a világon, nem lenne sorkatonaság és háború sem."


Túl azon, hogy biológiailag lehetetlen, elég megnézni egy munkahelyet, hogy a férfiak mennyivel jobban képesek kordában tartani a feszültségeket, míg a nők között mindig megy a szemétkedés, legszívesebben kikaparnák egymás szemét. Hát, nem vagyok biztos benne, hogy békésebb lenne a világ, ha csak nők élnének benne. De tudom, egy femipunci a nőket tiszta, szent lénynek tartja, nem fogadva el, hogy ők is képesek a gonoszságra.

2022. okt. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5: megkérdezted mindegyiket, hogy heteró-e?
2022. okt. 22. 03:20
 8/11 A kérdező kommentje:
6: jaja. A "békés" feministák, akik szerint nem lenne erőszak a földbolygón és beköszöntene a világbéke, ha átvennék a hatalmat (ők tényleg ezt gondolják) valahogy mindig erőszakkal akarják meggyőzni a férfiakat, soha nem szép szóval.
2022. okt. 22. 03:21
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
"az ország védelmét nem látják el" Egy hónapos kiképzést kapott sorkatona max 5 percig tudná ellátni az ország védelmét..
2022. okt. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha háború lenne kb ki se képeznének fegyver a kézbe és mehetsz. Jelenleg nincs kötelező katonaság. Ha hirtelen háború lenne nem lenne idő kiképezni se az embereket. Kiképzés nélkül max 5 percig tudnák védeni azt megandák amgukat
2022. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!