Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Vlagyimir Putyin mai beszédében kiállt Magyarország mellet?

Figyelt kérdés

Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin elnök úr a Valdai Nemzetközi Vitaklub plenáris ülésén mond beszédet,ahol Magyarországot is említette.



Vlagyimir Putyin szerint Magyarországot is azért támadja a balliberális unió mert még mindíg keresztény konzervatív ország,pont mint Oroszország.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. okt. 27. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki ✅🇭🇺🇷🇺😎🧡
Nem örülök neki 🚫🇺🇸🇺🇦😠💥
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Putyin szimpáln patkány, háborús bűnös. orbán pedig hazaáruló.

Ezzel mindent elmondtam.

2022. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja ma ki állt Magyarország mellett, tegnap meg kapásból három magyar bankot szankcionált. Szép kiállás.
2022. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Így legalább nem csak orbán hanem putyin miatt is árulónak tartanak minket.
2022. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem örülök neki ha kiállt mellettünk annak jobban örülnék ha békét kötne.
2022. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

1.

Csak azt nem értem ezen az oldalon,higy miért csak az egyik oldalon szabad káromkodni? lásd 1.,Likie!


Amikor Én káromkodtam az ellenzékről miért tiltottak le??

2022. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Te szádból biztos nem volt olyan izgató mint akiről szó van:)
2022. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Magyarország az Eu legnormálisabb országa, távol attól a fertőtől ami európa nyugati felét pusztítja. Az oroszok még nálunk is jobb ideológiát képviselnek, az ukránok meg szimpla provokátorok. Röviden tömören ez a véleményem a mai helyzetről. Előre!



🇷🇺💪😎

2022. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aszongya „mellet”. Na de mégis, kinek a mellét?
2022. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a véleményem, hogy sokkal jobb, ha ilyen barátságosnak tűnő véleménye van az országunkról, mintha mondjuk dühödten acsarogna ránk, nem mintha be lennék különösebbe xarva az oroszoktól, de a legjobb lenne a számunkra, ha mindenkivel normális viszonyra törekednénk, mivel nem vagyunk olyan erős hatalom, hogy megváltsuk a világot és nagyobb hatalmakkal ujjat húzzunk.

Talán a saját szövetségünkben is túlságosan sokat szerepeltünk, érdekes, hogy vannak ilyen kis országok, akik ügyesen megoldják, mert például a horvátok sem engednek be komolyabb migráns-tömegeket, meg arról sem híresek, hogy nagyon pártolnák az LMBTQ-t, de őket mégsem abajgatják, meghúzzák magukat a hátsó sorokban, a helyreállítási pénzeket is megkapták, meg vannak mások is, akik ugyanígy elvannak, nem huzakodnak a nagyokkal.

Nekünk is ezt kellene tenni, szépen csendben maradni, amit muszáj, azt a keveset megtenni és élni szépen az életünket, mert szép, szép a harcos kiállás, de nem biztos, hogy olyan hasznos is, mint az elsőre látszik. Maximum szőr mentén lehetne berzenkedni esetenként egy kicsit, ami még nem csapja ki a biztosítékot.

Nem vagyok ugyan a Fidesz ellen, de lassan úgy tűnik, hogy több ellenségünk van a saját táborunkban, mint úgy ebben a felforrósodott világban és ezt elég szerencsétlen dolognak tartom, hogy ennyire konfrontálódtunk.

Na de legalább az oroszok nincsenek velünk ellenszenvvel, az is valami.

2022. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos eredmény, büszkék lehetünk az országunkra!
2022. okt. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!