Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy politikus a beszédében,...

Ha egy politikus a beszédében, vagy intézkedésében megsérti a jogaim vagy a becsületem, van-e lehetőségem beperelni őt?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy ha egy politikus a beszédében, vagy valamien intézkedésében, interjúban megsértü az alapvető jogaim, vagy a becsületem, be tudom-e őt perelni, feljelenteni őt a rendőrségen?


Arra gondolok, hogy leszbikus nőként nagyon elegem van abból, amit a Fidesz és Mi Hazánk művel az LMBTQ közösség ellen. A kérdésem, hogy be tudom-e perelni őket, amikor megsértik a becsületeim és jogaim?



2022. aug. 26. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Amíg személyesen név szerint nem sértegetnek addig nincs rá esélyed.
2022. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem tetszik ellehet menni.


Az említett politikusok fel lettek hatalmazva erre a nép által.


Engem is zavart,hogy Gyurcsány meg Niedermüller a fehér keresztény embereket gyalázta.De, őket is felhatalmazták erre, valakik.

2022. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

lehetőséged van rá, csak megnyerni nem fogod


"az alapvető jogaim, vagy a becsületem"


ahogy a libbant pofidat lobogtatja a szél, annak a magyar jogrendszerben pontos egzakt definíciója van, és nem hivatkozhatsz az lmbtq+p pápai-újgineai seggből előrántott nyilatkozatára, mint jogalapra, hogy neked van igazad

2022. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Konkrétan mi sértette meg a becsületedet?


Felhívom figyelmedet, hogy Magyarországon szólásszabadság van.

2022. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkit fel lehet jelenteni, be lehet perelni, max semmi sem lesz belőle ebből sem mivel nem bántott meg semmivel. Mond már el nekem ki sértene meg főleg LMBTQ-sokat politikusok Magyarországon? Még a fideszes politikusok is sajnos nem mernek semmit mondani ráéjuk
2022. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Közösség elleni izgatásért tehetsz feljelentést, a te személyes jogaidat, becsületedet nem sértette, hacsak nem nevezett meg.De ahhoz meg elég dörzsöltek, hogy a közösség elleni izgatást ne lehessen rájuk bizonyítani.
2022. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

ezek ebből élnek

kizsarolnak az elvtári politikusokból betarthatatlan törvényeket, aztán szanaszét perelik az államot


lásd szegregációbiznisz meg börtönbiznisz

2022. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Az biztos, hogy amennyit MZP beszólt nekünk már életfogytig űlhetne [link]
2022. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
2022. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!