Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a kutatások szerint majdnem minden ukránpárti felhasználó fizetett troll a Twitteren?

Figyelt kérdés

Az ausztrál Adelaide-i Egyetem kutatói a különleges katonai műveletek utáni hónapokban vizsgálták a Twittert,és arra jutottak hogy az ukránpárti felhasználók 80% fizetett troll vagy bot volt,és valószínűleg a többi platformon is hasonló lehet a helyzet.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. nov. 8. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Tudtam eddig is 😎
Soha nem gondoltam volna 😱
Nem igaz,tuti az ausztrál tudósokat is Putyin fizeti 😠
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hogy határozzák meg egy felhasználóról, hogy ukránpárti?
2022. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hypno ***** válasza:
68%
Az a véleményem, hogy a "feltörekvő" "független" portálnak valami ütőset kellett mondania - az sem baj ha nem igaz, vagy egetverő blődség -, különben a franc se foglalkozna velük.
2022. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
az hogy nem igaz az állítás
2022. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

1es vagyok


Kérdező, te beszélsz angolul? Mert a kérdésedben szerpelő információ nem egyezik a cikkbne lévővel.


A háború kitörését követő 2 hétben megjelent 5millió poszt 80%-a bot által lett posztolva.

Ez nem egyenlő azzal, hogy az ukránpárti felhasználók botok lennénke. Fizetett trollokról meg szó sem volt.


Az a gond, hogy önmagában a tény elég zavaró, hogy ilyesmivel próbálják a véleményt befolyásolni, de jobban felbsz a módszer ahogy te próbálod.

Ha nálad van az igazság, miért kell hantázni? Hiteltelen gyökér leszel tőle, nem több...

2022. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 MDaniel98 ***** válasza:
88%
De az oroszokat bezzeg mindenki szereti, főleg a twitteren ami liberálfasiszta. Ezt nehezen hiszem el.
2022. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan rohadt okos és ügyes mindenki az egész g.ci világon, hogy tök vadidegen virtuális bérkommentelőkről meg tudják állapítani, hogy milyen párti, meg hogy ki pénzeli, de tök nyílt lapokkal háborúzó konkrét embereket meg nem tudnak megállítani ;DDD:DDD
2022. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez baromság.
2022. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez lesz,nehéz elfogadni ezt nektek.
2022. nov. 8. 15:03
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Nemsokára mindenki fizetni fog:)
2022. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
8, Kérdező, persze, hogy nehéz elfogadni, ha egyszer a cikk amit linkelsz rácáfol az állításodra...
2022. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!