Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Xs/Xs max felhasználók...

Iphone Xs/Xs max felhasználók véleményére lennék kíváncsi. Pozitív illetve negatív tapasztalatokra egyaránt. Mennyire megbízható készülék illetve mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés
Létező probléma-e még a kijelző beégés vagy esetleg más hiba jelentkezett-e már valakinél?

2019. ápr. 18. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Amikor még sznob voltam, én is azt használtam. Mióta kigyógyultam, tudok mást.
2019. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésben is olvasható,negatív illetve pozitív tapasztalatokra vagyok kiváncsi nem a maszlang dumára. Nem mindenki sznob aki az Apple termékeit használja. Közel 10 éve, hogy csak iPhone-t használok és még véletlenül sem a sznobsag miatt. Próbáltam android alapú telefont nem tudtam megszokni.
2019. ápr. 19. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

iPhone Xs Max tulajdonos vagyok, eddig semmi problémám nem volt.

Minden működik ahogy kell. (iPhone nál ez így van)

Kicsit fura volt a nagysága az X után, de ennyi.

2019. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2019. ápr. 23. 13:17
 5/6 anonim válasza:

6s-ről váltottam. Nagyon gyors a telefon, akadásmentes, beégésmentes a kijelző. Kellett pár nap amíg a szemem átállt a nagyobb kijelző méretre, kellemesebb a szemnek mint a 6s kijelzője. Face id sötétben is felold, a touch id nem hiányzik. A kamera iszonyat nagyot lépett előre pár év alatt, imádom! Élethű, csúcsminőségű portrékat készít.

Kicsit magasan van a felső rész, hogy lehúzzam, de ez legyen a legkevesebb, erre is van ujjmozdulat hogy lejöjjön, mint 6s-nél a dupla gombnyomás. A súlya nehezebb, a csuklóm megérezte az elején. Akkumulátor is nagyon izmos. Összességében a lehető legjobb. Iclouddal hoztam át mindent, állítanom semmit sem kellett, gyorsan áttelepült minden alkalmazás ott van ahol volt és minden beállítás is maradt. Ezt szeretem.

2019. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kijelzőt nagyon szeretem, a kamerájával nagyon szép képeket szoktam csinálni, az akksijával simán elvagyok egész nap. Videózásban nagyon bitang!

telefonálni értelemszerűen jó. böngészés, zene minden ok.

2019. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!