Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone Xs/Xs max felhasználók véleményére lennék kíváncsi. Pozitív illetve negatív tapasztalatokra egyaránt. Mennyire megbízható készülék illetve mennyire vagytok megelégedve vele?

Létező probléma-e még a kijelző beégés vagy esetleg más hiba jelentkezett-e már valakinél?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, iPhone XS, iPhone XS Max

ápr. 18. 23:32  Privát üzenet  

A válaszok
Amikor még sznob voltam, én is azt használtam. Mióta kigyógyultam, tudok mást.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 18. 23:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahogy a kérdésben is olvasható,negatív illetve pozitív tapasztalatokra vagyok kiváncsi nem a maszlang dumára. Nem mindenki sznob aki az Apple termékeit használja. Közel 10 éve, hogy csak iPhone-t használok és még véletlenül sem a sznobsag miatt. Próbáltam android alapú telefont nem tudtam megszokni.

# 2/4Időpont ápr. 19. 23:00 Privát üzenet

iPhone Xs Max tulajdonos vagyok, eddig semmi problémám nem volt.

Minden működik ahogy kell. (iPhone nál ez így van)

Kicsit fura volt a nagysága az X után, de ennyi.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 20. 23:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

# 4/4Időpont ápr. 23. 13:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
OnePlus 5 8/128 készülék vásárlását tervezem, mindenféleképpen Magyarországon, az esetleges garanciális ügyek "könnyebb" intézése érdekében. Milyen helyet tudtok ajánlani, ami...
Iphone 6 mennyire megbízható, jó készülék?
Por és ütés álló telefon? Mi megbízható komoly készülék nem pedig egy hulladék .
Van olyan telefon, ami nem okostelefon hanem nyomógombos, max.30 ezer forint, megbízható, tartós készülék és a nem fogadott hívásokat villogással jelzi?
Megbízható telefon a Huawei Y5 készülék?
Smartwach Gt08 okosórát vennék. Meg tudná mondani valaki, mennyire megbízható egy készülék, bt kapcsolatot nem dobálja le? Nem e sérül karcolóduk könnyen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!