Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyedül a krim félsziget az a...

Egyedül a krim félsziget az a terület amiért az orosz vezetés és a nép is tamogatna az atomfegyverek használatát?

Figyelt kérdés

Állítólag ez az oroszok vörös vonala, hissz onnantól elveszetenek a fekete tengeri flottát és a meleg tengeri kikötőjuket és az orosz nép szemében is a krim fontosabb sokkal mint donyeck és luhanksz megye .

Állítólag ezt usa nak és Elon Musk nak is mondták hogy ezzen a ponton nem tudnak tovább hatralni.


Zelenszky viszont minden nap hangsúlyoza hogy azt is minden áron megprobaljak visszavenni.

Idővel ebből probléma lehet .



2022. nov. 26. 21:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20# rólad meg látszik hogy nyugati seg.nyalo vagy imádod a kultúrájuk és mindenük gondolom


Kicsit se baj hogy tőlünk elraboltak az országunk 60 százalékát.

Nekik lehet . Mert igazából ez francia döntés volt .


Orosznak hogy visszavegyen egy teruletett ahol oroszok élnek és történelmileg hozzá tartozik meg nem lehet? Mert ő orosz?


Usa bárkit megtamadhat vagy leraketazhat Izraellel együtt Mert nekik engedi a nemzetközi jog ???


Ciszjordaniaban és a Golan fennsíkon mikor éltek zsidók? 2 e éve. mégis elvettek kérdés nélkül

Ez a nemzetközi jog?


Panama Irak Afganisztán usa általi megtamadasat ki engedélyezte?



Amúgy igenis vannak távoli rokonaim kint szlovakoknak és ők mindig is magyarok voltak és lesznek !!

És igenis közülük sokan örülnének ha visszavennenk a teruletett persze vér nélkül.


Persze mindenhol vannak nemzetarulo Nyugat imado belvárosi multi kultis emberek szerencse nálunk nemsok .🙂🙂

2022. nov. 27. 17:39
 22/24 anonim ***** válasza:

"20# rólad meg látszik hogy nyugati seg.nyalo vagy imádod a kultúrájuk és mindenük gondolom"


Persze, én ilyen és olyan vagyok mert veled ellentétben hallottma az ENSZről, amit a trianoni békeszerződés után 25 évvel alapítottak. Meg úgy összességében mindenki f@sz,nemzetáruló,nyugatszopó meg mittudoménmi aki nem úgy gondolja, mint te? Mert ugyan te mégis ki a fszom vagy? :D


Annyira tipikusak az ilyen válaszok, amikor valamiről fogalmatok sincs, lyukra futtok és utána jön az "ez is azt csinálta és az is azt csinálta"... Unalmas.

2022. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22# miert te ki vagy ? 😀😀

Már az itteni neved is amerikai republikanus nagykutya. hagyjuk már usa fan vagy egyértelmű.


ENSZ meg annyit ér mint az elődje a Nepszovetseg

Semmiben nemtud dönteni a veto jogok miatt.


De engem az nyugtatt meg hogy a világ változik lehet orosz veszít de nem is ő lesz a komoly kihívó hanem kina .


Én bízom benne hogy Kína tud majd alternatívát nyújtani ebből a nyugati teveszmebol

Soros felé nyílt társadalomból és multikultibol nem kérünk!!!


Amúgy valószínű azért hazaaruloznak le téged mert amit írsz az az .

A magyarok érdekeit te magasról lesza.od .


Van egy utópisztikus álom nyugaton hogy mindenki full egyenlő nincsenek nemek és nemzetek

De ez kb olyan nagy hülyeség mint a kommunizmus eszménye .

2022. nov. 27. 19:13
 24/24 anonim ***** válasza:

"Már az itteni neved is amerikai republikanus nagykutya"

Hehe, olvasd el újra, nem McCain az :D


"Semmiben nemtud dönteni a veto jogok miatt."

Ha az oroszoknak és a kínaiaknak vétójoguk van pl a BT-ban, akkor ez szembe megy pl azzal amit az előző oldalon írtál:

>>És mi a nemzetközi jog ? Az USA diktatúrája. Ahol valahogy mindig a nyugati érdekek érvényesülnek.<<


Ez ellentmondás a részedről.


"Én bízom benne hogy Kína tud majd alternatívát nyújtani ebből a nyugati teveszmebol"


Ujgur mintát? Tibeti mintát? Állampolgárok megfigyelésével és pontozással járó mintát?


"Soros felé nyílt társadalomból és multikultibol nem kérünk!!!"

Kicsit sok volt a Megafon bro.


"Amúgy valószínű azért hazaaruloznak le téged mert amit írsz az az . A magyarok érdekeit te magasról lesza.od "


Nem is volt téma Magyarország és a magyarok érdeke a kérdésnél, nem is válaszoltam ilyenre. Ez megint a szokásos elmebajos klisék egyike, amikor azt kiabálod a másikra amit nem is csinált vagy amit épp te csinálsz, lásd Göbbels és a Fidesz.

Ha a többi belpolitikai kérdésnél adott válaszaimat megnézed -a google kidobja őket, mert kint van a nevem - én pont hogy a saját népem érdekeit tartom szemelőtt, nem egy tucat agyalágyult tolvajét, szóval ez is mellément. :D


"Van egy utópisztikus álom nyugaton hogy mindenki full egyenlő nincsenek nemek és nemzetek"


Ezt sem tudom hogy kapcsolódik a kérdéshez, de ez szerintem is hülyeség. Ebben legalább egyetértünk.

2022. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!