Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A majomhimlő mizériát az...

A majomhimlő mizériát az ukrajnai háború törte derékba?

Figyelt kérdés

Ugyanez vonatkozhat a covidra is. Év elején elkezdték korbácsolni a szenzációs majomhimlőhöz a hullámokat, csak azért, hogy egyik napról a másikra teljesen dobják a témát.


Mi okozta ezt a jelenséget?



2022. dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom, akkor te is simán át tudnál változni csak úgy homoszexuálissá?"


Kitalálom, abban az áltudományos kamupropagadnában hiszel, hogy úgy születik az ember? Linkeljek pár tanulmányt? :D

2022. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
16.. A 14-es válaszodra reagáltam mivel kiforgattad a 13-mas hozzászólást. Tény hogy élnek házasságban biszex és homoszexuális emberek és kész. Én is ismerek gyereket aki most már a férfi párjával él. A miértje, társadalmi elvárás stb most nem ez alá a kérdés alá tartozik mert ez most a vírusrol szól.
2022. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
* elírtam, gyerekest akartam írni. tehát már van 2 gyereke
2022. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

@21

"Kitalálom, abban az áltudományos kamupropagadnában hiszel, hogy úgy születik az ember? Linkeljek pár tanulmányt? :D"

Ez akkor vehetem igennek? Át tudnál változni homoszexuálissá?

2022. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Te át tudnál változni gyilkossá? Prostivá?


Nyilván alapból kell egy csomó minden ahhoz, környezeti hatás, befolyás meg eleve megfelelően erkölcstelen, féktelen vágyak. De bárhogy csavarod, a tudomány mai állása szerint senki sem születik melegnek. Pont.

2022. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%

"De bárhogy csavarod, a tudomány mai állása szerint senki sem születik melegnek. Pont."

Ne3m ez volt az alapom, csak kíváncsi voltam, mit válaszolsz. Tehát végeredményben azon az állásponton vagy, hogy át tudnál változni, ha megfelelőek lennének a körülmények hozzá. Oké, elfogadom.

Azonban, akkor a következő kérdésem: Mi a helyzet a genderelmélettel, mit gondolsz róla?

2022. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ez nem ide tartozik. Menj egy másik kérdés alá kötekedni.
2022. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Holnap írok róla ha gondolod vagy tedd fel másik kérdésbe és küldd el a linket
2022. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

@27 Ez nem kötekedés, ti leírtatok valamit, amivel én nem értettem egyet, ebből kerekedett egy párbeszéd. Sajnálom, ha kötekedésnek élted meg, én nerm annak szántam.

Abban viszont igazad van, hogy nem tartozik szervesen ehhez a kérdéshez, így igen, kiírom új kérdésbe. Elnézést az okvetetlenkedésért.

2022. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Alig fertőz a majomhimlő, persze hogy nem lett belőle semmilyen felhajtás.
2022. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!