Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazából a Disney mostani...

Igazából a Disney mostani mélypontja,az elfajzott liberális ""értékeknek"" köszönhető?(woke,lmbtq)

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 10:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

10. És megbukott a forma1 és a starbucks is? Vagy mit akarsz mondani?

A "deviáns propaganda" meg az, hogy legyél normális ember, aki nem gyűlölködik. Tudom, hogy ez egy született bunkónak fizikai fájdalom, de hát na...

2022. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
4%

Én azt röhögöm, hogy azt hazudozzák, hogy nincs itt LMBTQ propaganda, de azért a mai filmeknél egyre inkább elvárt (még a stábtagok között is), meg a sportot is belekeverték (erre kiváló példa a német nationalelf).

Erre meg az a válaszuk, hogyha nem tetszik, ne nézzem. Ennyi erővel, ha nekik meg nem tetszik, hogy a többségi társadalom ezt elutasítja, akkor ők meg ne csinálják.

2022. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3%

11


Mutass egy országot a világon ahol ez sikerült. Amúgy poén, hogy az LMBTQ sorai között is szép számmal vannak gyűlölködők.

2022. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

"a többségi társadalom ezt elutasítja"


Ez a többségi társadalom itt van most velünk a szobában?


"az LMBTQ sorai között is szép számmal vannak gyűlölködők."


Tehát a saját gyűlölködésedet más gyűlölködésével igazolod. Miért elégszel meg a ganéban fetrengéssel? Miért nem akarsz több lenni?

2022. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
8%

14


Miért nem célirányos válaszokat adsz? Ennyi van csak a mai haladókban? Elterelgetni a problémákat amiket ti okoztok?

2022. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

"Elterelgetni a problémákat amiket ti okoztok?"


Mely problémákat okozta egy film meleg vagy/és fekete szereplőkkel? A Fura világ miatt robbant ki háború, ez okozta az inflációt, ezért nincs benzin a kutakon, a film költségvetésére ment el a tanárok fizetése?

Mert én azt látom, hogy ezzel a kreált "woke problémával" pont ti próbáljátok elterelni a figyelmet a valódi problémákról, hogy azokra még véletlen se koncentráljanak az emberek.

2022. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
8%

16


Ugyan már. Nem attól lesz a világ jobb hely, mert mindenhova olyan dolgokat erőltettek, amiket nem kéne. Ettől nem oldódik meg sok helyen a fegyveres konfliktus. De ha ti élvezitek, hogy sok ilyen jellegű alkotás, bukás, vagy erősen középszer, hát akkor jó úton jártok.

2022. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%

"3 Hagyjuk már ezt a rizsát,a starbuckstól forma1-ig mindenhol promozzák az lmbtq-t. Egyszerűen a társadalom nem kiváncsi erre a mélységes,deviáns propagandára."


Te amúgy tényleg nem fogtad fel, hogy az a válasz arról szólt, hogy a FILMET nem promózták sehol és nem lehetett előre tudni, hogy van benne egy meleg karakter? Én is a héten hallottam róla először, pedig szoktam disney filmeket nézni.

2022. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy woke troll, nem érdemes vitázni vele.
2022. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
4%

18


Van esetleg forrásod arról, hogy a filmekbe nem elvárt dolog LMBTQ és diverz karaktereket gyömöszölni?

2022. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!