Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adolf Hitler miért mai napig...

Adolf Hitler miért mai napig a történelem legdémonibb alakja? Azóta már sokszoros tömeggyilkos politikusok születtek és tevékenykednek a mai napig. Mégis Adolf Hitler akit illemből is utálnia kell mindenkinek.

Figyelt kérdés

Adolf Hitlernek volt egy fajelmélete ami miatt beskatulyázták.

Utálta a zsidókat, cigányokat, szláv népeket (orosz, csehszlovák).

Na de pl Sztálin miért nem lett démonizálva?

Vagy akik mai napig bombáznak és írják a civil lakosságot.

Természetesen nem Hitlert mentem fel a bűnei alól, de azért ez már mégis csak a képmutatás felsőfoka.



2022. dec. 15. 18:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

"Na de pl Sztálin miért nem lett démonizálva?"


De hát démonizálva lett. Általában úgy szokott lenni a felsorolás, hogy Mao, Hitler, Sztálin, Pol Pot, mint a legdurvább, legvéresebb diktátorok.

2022. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1.

Nem értek egyet.

Magyarországon bárki lehet nyíltan kommunista szimpatizáns mint pl Thürmer Gyula.

Ha viszont valaki kijelenti, hogy náci és kedveli Hitlert azt meglincselik

2022. dec. 15. 18:59
 3/35 anonim ***** válasza:
31%
Ez a hatalmi érdek, tudjuk, kiké a média, a szélsőjobb gyenge. Jó példa még erre Szálasi. Alig csinált valamit, mégis mindenki azt hiszi, hogy ő csinálta a zsidóüldözést, és nem Horthy, Sztójay, stb. Még két gettót is épített a zsidóknak. Egy szó sem igaz abból, amit Hitlerről mondanak, de ki tiltakozna?
2022. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Sztálin is eléggé démonizálva van. Hitlert meg minden civilizált ember megveti. Hitlerrel nem a zsidó utálata volt a gond (Churchill is antiszemita volt pl), hanem hogy fegyvertelen civilek milliót ipari módszerekkel irtotta ki, amúgy nem csak zsidókat. Nincs szükség itt démonizálásra, mert ez magáért beszél. És Hitlert nem menti fel hogy Sztálin is egy zsarnok volt, vagy Churchill is mészárolt Indiában vagy a búroknál, tök lényegtelen.
2022. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

4.

Kommunista lehet mai napig itthon is nyíltan.

Ha náci vagy akár börtönt is kaphatsz érte.

Erről ennyit.

2022. dec. 15. 19:03
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
5# Senkit nem zárnak börtönbe csak mert náci. Az önkényuralmi jelképek vannak tiltva a náci és kommunista is.
2022. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem alapvetően jártál szar iskolába, ha hitlerről nem tudod, isztességes emeber miért veti meg mélyen.

És tudod, ez nem sorverseny, mint az oviban, hogy amennyiben találsz egy jó kifogást(másik mocskos tömeggyilkost), akkor már bambán nézhetsz magad elé azzal, hogy dehátmiért?

És tudod mi tanult emberek nem illemből utáljuk hitlert, és a fajtáját, a követőit, és a buta nácikat. Szimplán van értékrendünk.

Szedd össze magad.

2022. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Am azt én se nagyon értem hogy létezhet a Munkáspárt. Kommunista diktatúrát akarnak, ergo a demokratikus jogállam megdöntésére törekednek, ami szerintem erősen jogellenes, nem mellesleg tiltott önkényuralmi jelképet használnak mint a vörös csillag.

Én megnéztem sok munkáspárt videót, gyakorlatilag egy az egyben azt mondják amit Orbán, meg kéne kérdezni Vityát miért engedi a komcsikat, vagy mi is van az ügynökaktákkal.

2022. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%
Fegyvertelen civilek milliói? Ha a zsidókat egyenlőnek tekintjük a fegyvertelen civilekkel, akkor igen. Azokat, akik most a palesztinokat terrorizálják úgy 80 éve azok ősi földjén. Egy-egy izraelita Kun Béla egy év alatt több valódi civilt ölt meg, mint a 6 millió (ami valójában kevesebb). Amúgy a zsidókat több ezer alkalommal üldözték már a nácik előtt is, tehát ez nem érv Hitler gonoszságára. Már a rómaiak is folyton üldözték szegényeket.
2022. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

#2

Thürmer Gyula nem Stalin.

2022. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!