Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínában robbanásszerűen...

Kínában robbanásszerűen elszabadult az újabb COVID. Nem kellene ismét bezárni?

Figyelt kérdés

[link]


Míg nem késő?


[link]



2022. dec. 20. 09:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
88%

#19 #20

Ha maradna az iskola, és megtanulnátok írni, mindenki sokkal boldogabb lenne.

2022. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
0%
nem kell hogy végleg bezárják, elég csak erre a tanévre mivel végzős vagyok
2022. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
33%

" és megtanulnátok írni,"


te se lehetsz valami okos, attól hogy elírtam valamit még tudok írni xd

2022. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
84%
Hatalmas mákunk van hogy a covid az omikronnal úgymond "megszelídült". Gyakorlatilag nem véd ellene semmilyen korábbi oltás, betegségen átesés, mégis magasról xarhatunk rá, mert az influenzánál alig halálosabb, biztos nem egy kellemes dolog átesni a betegségen, de azért nincsenek tele a kórházak lélegeztetőre kapcsolt betegekkel. Talán a második-harmadik hullámnál mondta egy ügyeletes-agyas virológus, hogy nem úszhatja meg senki, át fog menni a covid előbb-utóbb mindenkin. Olyan mint amikor a folyót akarod elrekeszteni, egy darabig megy, aztán rád zúdul az egész xar. Most éppen a kínaiak tartanak ott, hogy rájuk dől mindaz a retyó amit eddig visszatartottak. Ha szerencséjük van, akkor az ázsiai rasszra sem lesz vészes az omikron, ha nem, akkor jól bexopták végül. Lezárni már nem tudnak, mert a lakosságnak tele vele a hócipő, ha megpróbálják, akkor jön a lázadás. Én bízok benne hogy végül könnyen megússzák mert ha Kína megint bekeményít, akkor az úgy megrángat mindent a világban, hogy olyan pöcsköszörű gazdaságoknak mint a miénk, végük. Szopat bennünket az unió, szopat a háború, az energiaárak, az embargó, az orosz piacok elvesztése, ha még kína is beáll a sorba, akkor rosszabb lesz mint amikor a sántára rárak az ördög egy púpot.
2022. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Kínában? Ott majd eldöntik.
2022. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
22%
A kínaiak elcseszték. Csak a saját édes-savanyú vakcinájukkal oltották a tömegeket, ami semmit sem ér. Most vagy bezárnak, és a gazdaság meg tönkre, vagy lazítanak, de akkor meg egyre több lesz a beteg.
2022. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
88%

#26

Már irreleváns mivel oltottak az elején. A mostani covid verziók ellen a deszt vizes placebo is annyit ér mint a négy pfizer. Kínán végigmegy így vagy úgy, mint bárhol máshol. Csak reménykedhetünk, hogy nehogy a sok mutálódási lehetőségből végül ránk szabaduljon egy gyilkos szupervariáns. Kicsi az esély rá, de nem nulla, elég csak egy olyan verzió, ami megint a mélyebb légutakat célozza, mint a delta, aztán gém over. Minél halálosabb egy ragályos vírus annál előbb szűnik meg egy járvány, kivéve, ha a halál a fertőzés után jóval később következik be, akkor amikor már a beteg mindenkit megfertőzött a környezetében. A pestis is azért tudta kiirtani majdnem Európát, mert több hét volt a lappangási idő, és addig is fertőzött.

2022. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
2%

"Ha annyira rettegsz zárd be magad."


Konkrétan 2 éve minden kovid kérdés alá beböfögi ezt valamelyikőtök és az ostoba gyakoris szerint minden alkalommal feltaláljátok a spanyol viaszt, már két éve. Azóta is képtelenek vagytok felfogni a zokni agyatokkal, hogy az emberek a covid ellen korlátozásokat akarnak, nem teljes bezárkózást. Ezt azóta sem képesek a kovid elbagatelizálók megérteni, már 2 éve nem sikerült.


Egyébként igen, ésszerű korlátozásokra szükség van ott, ahol kitört a járvány. Még egyszer leírom nektek, ésszerű korlátozásokra. Nem arra, hogy senki se lépjen ki az utcára és falazza be magát. Remélem ha ezredszer írom le, akkor valaki megérti a covid bagatelizálók közül, de nem veszek mérget erre.


Bár a kovid bagatelizálók szerint az oltás halálos dolog, egy szándékos pusztító eszköz, viszont nem egyszer leírtam, hogy rengeteg ismerőseöm oltott és senki sem halt bele. Akkor jött az újabb agymenés, hogy majd 4 év múlva hirtelen felfordulnak az oltottak. Majd 4 év múlva amikor vígan éldegélnek az oltottak, akkor mi lesz az aktuális szöveg?


Szóval eléggé sok az ellentmondás a "kovid nátházós" emberek között.


És igen, Kínában szükség lenne értelmes korlátozásokra, meg ahol kitört a járvány újra.

2022. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
95%
Most is, ha akarod, felteheted a maszkot, ha azt gondolod, az megvéd(i a többieket a fertőzéstől). Senki nem tiltja. A többség mégsem hordja. Majd ha kötelező lesz, majd ismét kell hordani. Aki akar, korlátozódjon.
2022. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
95%

#28! Hú, ezt olvasni is rossz volt. Igen, mi hülyék vagyunk, mert nem tudjuk, hogy te nem teljes bezárást akarsz, hanem korlátozást. Hát, akkor korlátozd magad. Tőlem mindenki zárja be magát félig vagy egészen, húzzon a fejére szájkosarat, vagy gázálarcot, nekem tök mindegy, csak engem hagyjon békén.

"Rengeteg ismerősöm oltott és senki nem halt bele." Nekem meg rengeteg ismerősöm oltatlan és egy se halt bele a covidba, még csak meg se viselte komolyabban (köztük magam is.) Akkor most bebizonyítottam, hogy teljesen fölösleges az oltás?😉

2022. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!