Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínában robbanásszerűen...

Kínában robbanásszerűen elszabadult az újabb COVID. Nem kellene ismét bezárni?

Figyelt kérdés

[link]


Míg nem késő?


[link]



2022. dec. 20. 09:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Engem nézel laposföldhivőnek, azért, mert maszkot hordok? Komolyan?
2022. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
92%

#31! Azon, hogy arányaiban Magyarországon magas volt a halálozás, senki nem csodálkozik, aki járt a közelmúltban magyar eü.intézményben. Ezek szerint te nem. Magyar kórházból akkor is kis esélyed van élve kijönni, ha csak látogatni mentél.(Kis túlzással.)

Azt meg, hogy hányan haltak meg közülük valóban covidban, majd hiszem, ha látom. Vajon miért volt a kórházakban teljes hírzárlat?🤔

Az ázsiaiak meg covid előtt se a vírusok miatt hordtak maszkot, hanem a légszennyezettség miatt. De ha neked jobban tetszik, költözz Kínába. Ott aztán bezárhatod magad kedvedre, de már ott is kisebbségben leszel, mert ők is megunták a korlátozódást.

#30

2022. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
11%
USA minden ellenfelével leszámol, minden lehetséges eszközzel. A módszereben nem válogat. Ha képes volt 911 megcsinálni, akkor bármire képes , hogy világhatalmát és a dollár értékét megőrizze.
2022. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
6%
#41 Igen, mivel a tudománynak nem hiszel, hanem készpénznek veszed azt, amit szubjektíven érzékelsz.
2022. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
7%

Vagyis, azt mondod, hogy amikor az orvos műtét közben maszkot hord a fertőzések ellen, vagy a festő maszkot hord festés közben, hogy védje a tüdejét, vagy a gyárakban maszkot hordanak, hogy ne legyenek betegek, akkor ők mind a saját szubjektiv érzékelésük alapján viselik?


Azt hiszem, én tényleg laposföldhivő lettem!

2022. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
95%
#45 Nekik szükségük van rá. Egy egészséges embernek normál esetben többet árt, mint használ.
2022. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Azokat kellene bezárni, akik bezárósdit akarnak.
2022. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
86%
Most kaptam el, négy napig tartott. Igaz én oltatlan vagyok, tehát ez lehet magyarázat arra, hogy hamarabb túllettem rajta. A bezárások viszont csak arra voltak jók, hogy szoktassanak a kiszolgáltattsághoz és a politikusok ráfogjanak mindent, amit elloptak és elcsesztek.
2022. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
94%
Amikor bezárások voltak sokkal súlyosabb volt a járvány, mint amikor elengedték. Felejtsük el ezeket a marhaságokat és éljünk végre normálisan. Aki meg beszarik mindentől, az maradjon nyugodtan otthon szájkosárben, de ne cseszegesse a többieket.
2022. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:

7#


Leszel te is vén trotykos öreg és vissza szippantanád amit most írtál, szégyelld magad.


Még majd be is szarsz és mégis ragaszkodni fogsz a szaros kis életedért. Szégyelld magad.

2022. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!