Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínában robbanásszerűen...

Kínában robbanásszerűen elszabadult az újabb COVID. Nem kellene ismét bezárni?

Figyelt kérdés

[link]


Míg nem késő?


[link]



2022. dec. 20. 09:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
19%

30 Magyarországon volt arányaiban a legtöbb haláleset. Részben, pont emiatt a hozzáállás miatt.

De tovább megyek, Ázsiában, pl a virus nélkül is hordanak maszkot az emberek. Az utcán, a metróban, ott valahogy természetes, hogy védekezel ellene és nem csinálnak belőle ideológiát.

2022. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
78%

#31 Nem a hozzáállás miatt, hanem egyrészt mert Magyarországon gyakorlatilag nem létezik egészségügy, másrészt mert olyanokat is covid-halottnak könyveltek el, akik még csak covidosok sem voltak.

Ázsiában felőlem fuldokolhatnak maszkban az emberek, itthon is a hülyék, de én nem fogok.

2022. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

"Magyarországon volt arányaiban a legtöbb haláleset."


Ez így nem igaz, mert Peruban.

2022. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
17%

Európában! Európában!



Én hordom a maszkot és nem fulldoklok, sőt, van egy csomó ismerősöm a környezetemből, akik munkahelyi kötelességből, egész nap maszkot hordanak gyárban, vagy festők. Ők sem értik.

2022. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

#31

Ázsiában teljesen más az emberek hozzáállása, és a mentalitás is. Amiről írsz, hogy covid nélkül, már régebben is sűrűn lehetett látni maszkos embereket, az általános itteni vélekedés szerint nem azért van, mert az ázsiaiak alapból be vannak parázva a fertőzésektől, hanem azért, mert ott alap, ha valaki köhög, beteg, prüszköl, felvesz egy maszkot, mert nem akarja másnak is átadni a betegséget. Meg is értem a dolgot, mert annyian vannak mint a heringek, de itt nálunk egy tökig lázas, influenzás, minden lelkiismeret furdalás nélkül felszállna a tömött 4-6-os villamosra maszk nélkül, és ha rászólnál, hogy miért köhögött a képedbe, még neki állna feljebb. Ott alapból a másik tisztelete olyan szintű, hogy egy vadidegent is becsülnek annyira, hogy ha lehet nem fertőzi meg még egy egyszerű náthával sem.

2022. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
4%
#32: Ki mondta, hogy hordd ha nem akarod? Jelenleg nem kötelező. Még lehet az, akkor majd szépen hordani fogod. Vagy nem, aztán majd megbüntetnek, úgy is jó.
2022. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kínában robbanásszerűen elszabadult az újabb COVID. Nem kellene ismét BESZARNI!
2022. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
50%
#34 Amikor kötelező volt a maszk, kísérletezgettem véroxigénszint-mérővel. Fél-egy óra maszkhordás után átlagosan 3 ponttal volt alacsonyabb a véroxigénszintem, mint előtte. Szóval de, fuldokolsz a maszk alatt, legfeljebb nem tűnik fel.
2022. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
28%
Nem hordod a maszkot, de azt tudod, hogy én fuldoklom, ha hordom, ok. azt hiszem, itt be is fejezhetjük a társalgást!
2022. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
6%
#39 A Földet gömbölyűnek vagy laposnak látod? Ha laposnak, akkor minden bizonnyal az is, nem?
2022. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!