Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak engem zavar az Oroszok...

Csak engem zavar az Oroszok "Ukrajna egy mesterséges ország" érve a (vissza)hódításra?

Figyelt kérdés

Minden ország mesterséges ország. A fő érv az szokott lenni, hogy Ukrajnában is oroszok élnek.

Ez miért ilyen elterjedt ürügy a hódításra?

Bőven van példa más olyan országokra is, amelyek ugyanazt a nyelvet használják, de különálló országok. A fordítottja is igaz, pl. Oroszország sem csak oroszokból áll.

Nem lenne tisztább, ha a Kreml nyíltan kijelentené, hogy "igen, tudjuk, hogy Ukrajna független állam, mi tettük annak idején azzá, de nem érdekel, mert szeretnénk visszahódítani"?



2022. dec. 30. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetlen bizonyítékot nem láttam az ukránok bűnéről"


Dikkmán more!

2022. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Az ukránok állami szinten irtják a magyarokat. Ezt a háborút orbánnak már 16-ban kötelessége lett volna megindítani, csak gyáván elsunnyogta. Most hogy Putin Vladimir megindította helyette mit csinál, mellé áll? Sorozza páváinkat és küldi a fronta? Dehogy, megint gyáván elsunnyogja. Úgy tesz, mintha nekünk semmi közünk sem lenne az ügyhöz.
2022. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az USA provokálta ki a háborút, de rá tudta volna venni a feleket, hogy kompromisszumot kössenek, de ők csak nézték ahogy mérgesedik a helyzet.
2022. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem érdekel téged mi zavar. Nem kell nyomni hazugságokat.

Nem is tudsz linkeket adni ami alátámasztaná amiket állítasz.

2022. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

"ukrán nácikat támogatta akik gyilkolták ezeket az oroszokat évek óta"



A megállapítás bár korrekt, de hiányos. Egyrészt mert nem csak az oroszokat gyilkolták halomra, hanem a magyarokat is, másrészt pedig mert jelen idő, nem múlt. Most folyik épp Kárpátalja elukránosítása. A teljes népességet lecserélik ott.

2022. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz és agresszív vagy.
2022. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi banderista jár ide?
2022. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Hát ja. Ezek Banderát simán kikaparnák és megszopdosnák :D
2022. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Az ukránokért sem rajongtam. A háború kitöréséig "egyhülyeség"

volt nekem az oroszokkal. Önálló ország, az oroszok hamis indokokkal

megtámadták őket és háborús bűnöket követnek Ukrajnába.

2022. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#14 Putyin: "A stable statehood has never developed in Ukraine; its electoral and other political procedures just serve as a cover, a screen for the redistribution of power and property between various oligarchic clans." [1]

,ami különösen ironikus, ha megnézzük az orosz oligarchák helyzetét. [2]

Ráadásul elég éles ellentétben áll a korábbi nyilatkozattal:

"1. The Russian Federation, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, and the United States of America reaffirm their commitment to Ukraine [...] to respect the independence and sovereignty and the existing borders of Ukraine." [3]


[1] [link]

[2] [link]

[3] [link]

2022. dec. 30. 11:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!