Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA vagy Oroszország? Melyik...

USA vagy Oroszország? Melyik szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Egyik sem típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi, szimplán csak görgessen tovább az ilyen. Köszönöm. ;)

2023. jan. 16. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

kérdés: USA vagy Oroszország? Melyik szimpatikusabb?

te: hát a fidesz így meg úgy, blablabla

ez hol válasz a kérdésre? konkrétan nincs is

2023. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
#11, olvasd el még egyszer, mi van odaírva. Végig.
2023. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Oroszország.
2023. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5%

[link]


Ez az USA. És hogy ne legyek igazságtalan, nem Miami, Vegas vagy hasonló menő nagyvárost linkeltem, hanem egy átlagos helyet.


[link]


Ez pedig Oroszország. És nem Norilszk, Vorkuta vagy hasonló messzi északi borzalom, hanem egy átlagos város.



Én ezeket a külömbségeket látom:

- Amerikában igényesen rendezett a környezet, tiszta minden, ellenben Oroszországban olyan trehany szemetes rothadó koszos az egész.

- Oroszországban láthatóan sok alkoholista, mélyszegény, kilátástalan ember van, és sok esetben az átlag emberek is kicsit igénytelennek tűnnek (pl fogsorukat nézve).

- a közlekedési morál alapján mintha az Oroszok nem is tanulnának vezetni, hanem vennék a jogosítványt. Amerikában ellenben szabálykövetően vezetnek.

- az előző pontban már látszott, de az Oroszok mindig ügyeskednek, korruptak, lopnak, csalnak ahol tudnak, és átvernek ahol tudnak. (ez alapján mondjuk Magyarország se sokkal jobb). Amerikára egyáltalán nem jellemző ez a mentalitás.

Ja, és kétszer jártam Amerikában (egyszer Floridában egyszer a Nyugati oldalon Californiától Wyomingig). Oroszországban még nem jártam.

Én egyértelműen Amerika mellett szavazok.

2023. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14: amikor filmekben látod csak milyen külföldön :D

várj ilyet én is tudok :D


usa: https://www.youtube.com/watch?v=YB6gwOBClwE


oroszország: https://www.youtube.com/watch?v=Qn9AHgWDDiY

2023. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#15

Most komolyan Moszkvát linkeled? Moszkva egyáltalán nem olyan mint az átlagos Orosz városok. Kirakatváros, ahol lehet mutogatni, hogy van itt is élhető hely. Gondoltam, hogy Moszkván, esetleg Szentpéterváron kívüli helyet aligha tudsz linkelni.

Egy-egy kiugróan élhetetlen helyet tudok linkelni Svájcból is, és ugyanígy egy-egy kiugróan fejlett helyet tudok mutatni Indiából is, mégis mindenki tudja, hogy Svájc fejlettebb, élhetőbb mint India. Az én célom kifejezetten az volt, hogy átlagos helyekről linkeljek videókat.


"14: amikor filmekben látod csak milyen külföldön :D"

Nagyjából 40 országban voltam, köztük az USA-ban is. Ez utóbbit le is írtam.

2023. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: elsősorban a 14es kommentre reagáltam hogy mennyire egy sztereotíp komment az övé, hogy az usát ilyen rendezett mintaállamnak, oroszországot egy putrinak állítja be. amúgy találtam olyan videót is ahol egy kis orosz falu szép, és nem egy putri. és ahogy linkeltem amerikának is van szemétdomb részlege.
2023. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
USA
2023. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!