Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A NATO miért is fenyegeti...

A NATO miért is fenyegeti Oroszország létét (a putyini narratíva szerint)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen ez így van, ezért írtam hogy jó lett volna ha betudom linkelni, mert lehet én emlékszem rosszul, fordítottam rosszul.

Lehet orosz szemszögből ők mindkettőt nyugatnak tekinti, egy kalap alá veszi, ilyen veszteségek mellett nem biztos hogy elkülönítgeti őket.

Meg ne különítsük el hogy a nácik meg a szövetség, mert a NATO-ra értetendő.

2023. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

A NATO nem fenyegette Oroszországot, hanem az orosz fenyegetés miatt fordultak a balti államok meg a keleti blokkosok a NATO-hoz. Finnország is csak azután adta be a csatlakozási kérelmét, hogy az oroszok Ukrajna lerohanása után megfenyegették őket.

Jelenleg is ott tartunk, hogy Oroszország fenyeget állandóan atommal és nem a NATO.


Putyinnak pedig pont tökéletes NATO mint ellenség, hogy elterelje a lakosság figyelmét arról, hogy Oroszország egy szeméttelep.

2023. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem fenyegeti, mivel a NATO egy védekező szervezet
2023. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
#13 te vagy az aki minden bullshitet megzabál? :D Mi gátolja meg a NATO-t abban, hogyha támadni akar akkor támadjon? Naugye, a többi meg csak rizsa.
2023. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Talàn az hogy ott a liberalizmus elvei uralkodnak?
2023. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!