Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha most rögtön kapnátok egy...

Ha most rögtön kapnátok egy lehetőséget, hogy kimehessetek az USÁ-ba (zöldkártya, lakás, munka) akkor mennétek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha a kerdes nem csak egy ilyen "mi lenne ha..." kerdes hanem a realitasok talajan maradsz akkor megeri kimenni munkan keresztul ha zoldkartyat adnak.


Talalkoztam kint olyanokkal akik vizumot kaptak a munkajuk miatt es kesobb zoldkartyajuk is lett. Berlakast segitettek nekik intezni par honapra, utana mar maguk inteztek.

Ezek az emberek olyan allasokat kaptak informatikuskent, mernokkent hogy 70k felett keresnek evente, ami mar nem rosz.


De ha valamilyen csoda folytan kitudsz menni peldaul walmart arufeltolto allassal akkor brutto 30 ezret korul keresel evente, ami nagyon keves, akkor nem fogsz tudni megelni. Akik ilyen munkat csinalnak azok fiatalok akik szulokkel laknak, idosek akik nyugdij mellett dolgoznak es a tobbiek pedig fizetestol fizetesig elnek valami kis lyukban.

2023. febr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Baluba ***** válasza:
100%
Én megtettem (munkavállaói vízummal, nem zöldkártyával), nem bántam meg.
2023. febr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Én szeretek itthon lenni, meg eleget voltam már Németországban, nekem elég volt a vendégmunkáskodás.

Angolul amúgy sem tudok jól, így esetleg turistának kimennék, de dolgozni nem.

Enyhén szólva nem csípem a négereket sem, meg a szélsőséges lmbt-t sem, jó nekem a pesti flaszter.

2023. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert nem tudok se spanyolul, se angolul, ráadásul a hamburgert is útálom.
2023. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Túl sok ott a nagyon kövér ember.
2023. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Csajokért megéri kimenni


Sokkal közvetlenebbek mint a magyar lányok.


És szépek is. De ez nyilván hely függő

2023. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hogyha a magyar lakosság kapna egy ilyen lehetőséget az egyesült államoktól ,akkor a 20 és 60 év közötti magyaroknak körülbelül fele kimenne amerikába
2023. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Endr 72 ***** válasza:
Én ki vagyok tiltva, de ha eltörölnék,és normális meló lenne, akkor mennék.Mondjuk a golfpályás munkám nem volt rossz.
2023. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!