Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megbocsájtjátok Joe Biden...

Megbocsájtjátok Joe Biden papának, hogy utasítást adott az Északi Áramlat felrobbantására?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Ez megbocsájthatatlan.
Nem nagy ügy. Továbbra is az öreg harcos pártján állok.
26 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2023. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 hypno ***** válasza:
58%

Már hogy utasíthatta volna Biden Putyint?

Az a különleges katonai művelet Vologya önálló döntése vvolt.

2023. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
2023. febr. 12. 17:28
 4/51 hypno ***** válasza:
62%

#4


Most hülyéskedsz azzal az orosz propagandaoldallal?

2023. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%
Eddig nem támogattam, de meggyőztél, hogy a szavazati jogot bizonyos iq-hoz kéne kötni. Egyből alig érné el a Fidesz a parlamenti bejutási küszöböt.
2023. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
25%

liberók úgy tűnik, ma elfelejtették bevenni a nyugtatójukat. :D

Kis agresszívek, nehéz kordában tartani azt az 50 kilót, mi? :D

2023. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
44%

Idézet a cikkből:


"Lavrov valószínűleg arra a beismerésre utalt, amelyet Victoria Nuland politikai ügyekért felelős amerikai külügyi államtitkár tett egy január végi szenátusi meghallgatáson.


“Én, és szerintem az adminisztráció is nagyon örül annak, hogy az Északi Áramlat 2 most… egy fémdarab a tenger fenekén” – mondta akkor Nuland."


Tehát Lavrov elvtárs annyit tud felmutatni, hogy egy amerikai tisztségviselő elmondta, hogy ő személy szerint, és szerinte az egész amerikai kormányzat örül neki, hogy felrobbant a nevezett gázvezeték. Tegyük fel, hogy ez az amerikai tisztségviselő nem téved, és a kormányzat tényleg örül a robbanásnak. (Bár az se világos, hogy ez miért volna így. De tegyük fel.) Na és akkor mi van? Ha én örülök, hogy az argentinok nyerték a foci vébét, akkor én nyertem meg az argentinoknak a foci vébét? Vagy ez hogy áll össze Lavrov elvtárs és a putyinnyalonckák fejében?


Elmesélem az összes putyinnyalonckának, hogy nem, ez nem így van. Attól hogy valaki örül valaminek, még nem feltétlen ő csinálta. Pláne nem számít beismerésnek.


Igen, basszus, persze, nyilván jó az amerikai gázpiacnak, hogy az amúgy is problémás orosz-európai gázszállítás még jobban lebénult. Na és akkor mi van? Magyarország, magyar cégek is profitáltak már katasztrófákból, ez mégse jelenti azt, hogy mi csináltuk. A törökországi földrengésnél dolgozó profi mentőalakulatok most kapnak egy csomó extra támogatást. Nyilván akkor ők csinálták a földrengést, ugye, putyinnyalonckák? Mit mond erről a putyinnyaloncista logika? Lavrov elvtárs?


Nem azt állítom, hogy nem az amerikaiak csinálták. De azt igen, hogy amit Lavrov előad, az egy ótvar nagy baromság, ruszkihírek megírja, a magyar putyinnyalonckák meg hordozzák, mint a véres kardot, hogy vááárgh, vááárgh, usákok beismerték, vááárgh.

2023. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
#8: [link]
2023. febr. 12. 18:07
 9/51 anonim ***** válasza:
36%
beszámít6ó vagy amúgy, kérdező?
2023. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
40%
Rossz ötlet volt.Mondjuk az öreg azt se tudja mit csinál.Mikor váltják már le?
2023. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!