Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ursula asszony igazat beszél???



2023. márc. 8. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Azt mondja, amit Washingtonban súgnak neki.


Önálló gondolata nem sok van.

2023. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# nekem is hasonló érzéseim vannak, ha olvasom a " nyilatkozatait"...
2023. márc. 8. 13:53
 3/12 hypno ***** válasza:
26%
Az a véleményem, hogy azért kell valódi, nem a propagandisták által legyártott híreket figyelemmel kísérni arról, hogy mi történik a világban, hogy az embernek saját véleménye lehessen és ne kelljen róla bárkit is megkérdeznie, hogy mi a véleménye.
2023. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3# aha, és melyik a valódi, és melyik a propaganda szöveg??

Lehet, hogy pont fordítva van, mint gondolnád...🤔

2023. márc. 8. 14:08
 5/12 hypno ***** válasza:

#4


Jelen esetben pl. emlékszel mit tettek a kanadaiak amikor 2014-ben az oroszok elfoglalták a Krímet?

Merthogy az akkor elkezdett katonai kiképzésről szól a mostani hír.

2023. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# tehát egy 2014 es ki tudja milyen kiképzéssel mentették meg Ukrajnát, amelyet most is csak a lélegeztető gépek ( fegyverszállítások!!) tartanak életben!!! Bravó!!!
2023. márc. 8. 14:38
 7/12 hypno ***** válasza:

#6


Tévedtem. Neked nem szükséges figyelned semmire, csak arra, hogy mit ír a lakájmédia. Ők lehozzák azt is hogy mi a véleményed.


Egyébként, igen. A kiképzés, a felkészülés mentette meg őket. Az ukránok elkezdtek felkészülni már 2014-ben, mert látszott, hogy az oroszoknak semmi nem elég.

2023. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na eddig működött a varázslat, és most eltüntetem hipnót és a hülyeségeit azzal, hogy belinkelek egy régi kérdést amibe kínos lehetett neki válaszolni és azért tűnt el 😆😆😆:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


de ha nem tűnsz el mint a szellentés, linkelj már be pár forrást ahonnan tájékozódsz és te tudod hogy az nem propaganda.


válasznak annyit hogy "fizetett hirdetést hallhattunk, by usa"

amiket az ilyen ursulafélék mondanak, na annál nagyobb propaganda nincs. azért érdekelne a fronton levő katonák véleménye is, főleg akiket kb konkrétan emberrablás módon vittek besorozni.

2023. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:

#8


Miért is kellene egy magadfajta 12 egytucat random névtelen senki moszkovitának válaszolnom? Mert becsípődtem neked?


Tudatom, hogy nekem a nők jönnek be, szóval hagyj lógva. Köztünk nem lehet semmi.

2023. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: mert talán ha kérdeznek illik válaszolni. nem? minek is jársz akkor ide a gyk-ra ha a kellemetlen kérdésekre nem válaszolsz?

jaj mert te a hypno neveddel már valaki vagy? nem oszt nem szoroz hogy egy álnév vagy anonim van odaírva.

semmilyen neműből nem kellene ilyen egyszerű valaki mint te, akinek csak idáig terjed ki a tudata hogy aki nem ért veled egyet az moszkovita, ezt már másik kérdésben elmondtuk többen is neked.

2023. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!