Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhány kritikus szerint az...

Néhány kritikus szerint az LMBTQ mozgalom túlzottan keresztényellenes.Más vallásokat miért nem kritizálnak?

Figyelt kérdés
A zsidó és a muzulmán vallás is elítéli a homoszexualitást őket nem merik kritizálni?

2023. márc. 17. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

"#7: Internetes hirdetésekben rendszeresen belefutni csókolózó egyneműekbe."


Én meleg vagyok, de még nem láttam ilyet. De ha igen, akkor is, ebben mi a propaganda? A propaganda azt jelenti, hogy valaki az igazságot akarja elferdíteni. A te példádban pedig nincs erről szó, két azonos nemű személy csókolózik és kész, ezen nem lehet mit analizálni.

2023. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#11: Gyerekek láthatják ezt. Akkor is, ha a szülő nem akarja.
2023. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

9


Nekem sosem dob fel ilyesmit. Mondjuk nem is keresgélek ilyenekre. :)

2023. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem más vallás, az eleve nem ennyíre szexellenes, mint az idióta kereszténység. Amít jó lenne betíltani."


Már a rómaiak megpróbálták betiltani, aztán az lett a vége, hogy egész Európát meghódította, majd Amerikát is.

Inkább ne akard hogy sarokba szorítva érezzék magukat, mert ismét elő tör a harciasság belőlük, aztán megint meghódítják az egész világot.

2023. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Csókolózó "különneműekbe" is bele lehet futni hirdetésekben.
2023. márc. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert a zsidók szekuláris liberálisok, tehát elválasztják a vallást az államtól, és így elfogadják az LMBTQ-t. A muszlim menekültek akik idejönnek, azok nagyrésze szintén liberális iszlám, kis részük a terrorista, akik ellen fel kell lépni
2023. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!