Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok hogy a woke/transz...

Tudtátok hogy a woke/transz mozgalom már kb 100 éve elkezdődött?

Figyelt kérdés

[link]

A Weimari-Köztársaság alatt Berlint tartották az akkori világ legzüllöttebb, legerkölcstelenebb városának. Úgy is jellemezték mint az akkori kor Szodoma és Gomorája. Rengeteg prosti, kábítószer, pedofília, zoofília, nőnek öltözött férfiak. Mintha az lett volna a mostani világ prototípusa,vagy a béta verzióját próbálták volna ki ott.

Sőt hogy tovább menjek már sokkal régebb óta megvan ez az ideológia. A babilóniai talmudban is 8 nemet különböztetnek meg.

[link]

Aki ismeri a történelmet az tudja hogy az ókori Babilon milyen züllött, pogány, bálványimádó hely volt. Sajnos a babilóniai fogságból ragadt rá az akkori zsidóságra ez az életvitel, és sok más mai szemmel borzasztó dolog is.

Szóval ha úgy vélted ez valami XXI. századi agymenés akkor tévedtél. Én is megtöbbentem mikor rátaláltam. Ti mit gondoltok erről?



2023. márc. 23. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért oket tartod aberràltaknak ès nem a rasszistàkat??. Tényleg nem értem, hogy nektrk jobbereknek miért kell folyton gyűlölködni, ha a zsidòkròl és nőkről vagy valamilyen kissebbségről beszélünk ?????(cigànyok, LMBTQ-emberek, fogyatékkal élők, romànok, prostik, munkanélküliek, stb)
2023. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Ma már egyre agresszívabban nyomulnak ezek a selejtek.
2023. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
#11 Ti marxisták vagytok a gyűlölködés nagymesterei, hiszen ti mindenkit gyűlöltök, aki valamiben nem ért veletek egyet.
2023. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem vagyok marxista, az amerikai demokratákat támogatom, FDR-kultuszom van.

Amasik, nem, mi nem gyűlölködünk, csak nem fogadjuk el a rasszistákat. Ők veszélyesek atársadalomra, bűnözők. Ellenben a melegek nem

2023. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha az amerikai "demokratákat" támogatod, akkor marxista vagy, hiszen ők is ezt az ideológiát képviselik. Te viszont sem a marxizmus, sem a rasszizmus jelentésével nem vagy tisztában. A rasszizmus nem egyenlő a fajgyűlölettel.
2023. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 de igen, az
2023. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem az. Rasszizmus az, ha egyetértesz azzal a nyilvánvaló ténnyel, hogy bizonyos rasszokra bizonyos belső tulajdonságok jellemzőbbek. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy gyűlölöd egyik vagy másik rasszt.
2023. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En csajbol vagyok.. de ugy oltozok mind egy pasi.. ahajam hoszu de minden nap fel fogom es az alakom se lanyos.. de ez nem azt jelenti hogy transz vagyok. Lanykent tekintek magamra. Egyebkent meg nem epp mind 1 kedves 5 valaszolo? Mindem ember mas. Nem kell masoknak senkinek se meg felelni meg neked sem. Szoval nyugi. Emberek vagyunk sajat tulajdonsagokkal stb. Tovabbi szep napot mindenkinek
2023. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!