Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy a rovarevés...

Elképzelhető, hogy a rovarevés után a kutya- és macskahúsfogyasztást is engedélyezik az EU-ban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 17:26
1 2 3 4
 1/32 Molyember ***** válasza:
89%
Az biztos, és még a homoszexualitást is kötelezővé teszik, meg az iszlámot, a kisgyerekeket meg átoperálják ukrán katonává. Ezt biztosan tudom, megírta az origó és az oroszokazigazságoldalán is. Bizony.
2023. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Se igény nincs rá, se megoldást nem jelentene semmire, plusz irtó erős ellenérzéseket váltana ki az emberek többségében, szóval biztosan nem.
2023. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Én azt hallottam, hogy már gyerekkorban tanitják, hogy kell hidegvizzel lehúzni a wc-t és csukott szemmel aludni. Egészen felháboritó.
2023. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Mért eddig ha kutyát vagy macskát ettél mit csinált az Eu? Lerajzolt aztán kiradírozott? Nem tartod kicsit nonszensznek hogy tőlük kérsz engedélyt?
2023. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Én emlékszem annak idején a középsulink környékén valahol Budán megjelent egy ázsiai étterem és rövid időn belül a környék összes macskája eltűnt.
2023. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem a kutyust bambuszrüggyel és még sose jött értem ebéd közben az efbíáj.
2023. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
talán 30 év múlva
2023. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat kérdező tényleg nem akarom azt a benyomást kelteni hogy egy tudatlan és és tájékozatlan ember lennél de az EUban a rovar eredetű fehérjéből készült ételek fogyasztását engedélyezték tudod van különbség aközött hogy veszel borsó fehérjét meg aközött hogy eszel borsó főzeléket bajnokom :)
2023. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#8

A polgármesterünk is nemrég posztolta, ahogy eszi a férgeket

2023. márc. 25. 18:13
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
9es És te egy Magyarországi Polgármester féreg evős posztja alapján tájékozódsz, vagy pedig egy Európai bizottság által elfogadott több tíz vagy netán száz oldalas törvény alapján ? Ha az előbbi akkor nincs is több kérdésem :)
2023. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!