Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy a rovarevés...

Elképzelhető, hogy a rovarevés után a kutya- és macskahúsfogyasztást is engedélyezik az EU-ban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 17:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
14%

"plusz irtó erős ellenérzéseket váltana ki az emberek többségében"


A bogárevés is, az mégse tartotta vissza őket.

2023. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha így lesz, a liberálisok úgyis megmagyarázzák, miért nincs vele semmi baj.
2023. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
12es Megmagyarázni mondjuk pont a kormány szokott dolgokat hogy pl miért jó nekünk a magas infláció meg hogy fizethetünk kétszer annyit mindenért :) meg hogy az árstopok milyen jól működnek stb ja meg hogy milyen jól jártunk az orosz olajjal amit a lehető legdrágábban adtak el nekünk hát hogyne :)
2023. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%
#13: Szerintem ti magyarázzátok meg, hogy mért nem baj a bogárevés, meg hogy transzok a picsájukat rázzák 5 éves kisgyerekeknek.
2023. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%

Ma már az is politikai kérdéskör, hogy ki, mit eszik? Azta rohadt...

Remélem a mákos, banános lecsóm még esik semmilyen politikai eszme hatása alá.

2023. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
14es Oké tegyük fel hogy igazad van, mármint mondjuk azt, hogy mennyire gáz a bogárevés, meg a transzok. Ez két probléma, ami majd a közel jövőben, esetleg gondot okozhat közvetve neked, de mondom legyen igazad, tegyük fel. Mint látod nem cáfolom meg, viszont amiket én felvázoltam, azok olyan problémák, amik jelenleg közvetlenül érintenek minden magyar embert, de ezen kényelmesen át siklassz ugye. Na kettőnk közül akkor ki is magyaráz meg dolgokat ? Ja várj én, mert te képtelen vagy arra, hogy beismerd hogy igaz dolgokat állítok, helyette mutogatsz rám és annyit tudsz írni érvként, hogy ballib vagyok, aki bogárevést hirdet, hát gratulálok az agyi szintedhez
2023. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%
#16: Majd ha tudsz olyan pártot mondani, ami nem hagyja, hogy bogarakat etessenek velünk a tudtunkon kívül, meg transzok rázzák a picsájukat az 5 éves gyerekeinknek, akkor szavazok rá. Addig sajnos nincs jobb.
2023. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
17es Nem az én érdekem hogy bármilyen más pártra szavazz, szóval ezzel elég nagy öngólt lőttél, én csak röhögni szoktam a hozzátok hasonló embereken. Ha saját magadtól nem jöttél rá és még mindig nem esett le, hogy a jelenlegi kormány mennyire tönkreteszi a magyar embereket és vele az országot, és olyan kitalált dolgokon pattogsz mint a kötelező bogárevés, meg transzok az óvodákban, akkor nyugodtan tedd csak a következő választáson is rájuk az x-et, mert neked többre úgy se futja agyilag :).
2023. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%
#18: Miért? A Fidesz nem hozott gyermekvédelmi törvényt? Nem írta elő, hogy rá kell írni a termékekre, hogy bogarakat tartalmaz? A DK vagy más ballib párt megtette volna?
2023. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%

"A bogárevés is, az mégse tartotta vissza őket"

Nem, nem igazán. Az emberek nagy része semmiféle együttérzéssel nincs a rovarok iránt, így semmi bajuk nem lenne vele, ha Józsi bácsi otthon szárított tücsköt majszolna. Az emberek nagy része viszont háikedvencként tekint a kutyára és a macskára, vagyis iszonyatos megbotránkozást váltana ki belőlük, ha Józsi bácsi egy kuvaszból főzne levest.

2023. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!