Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Palesztinába sikerült már...

Palesztinába sikerült már valakinek levelet küldenie a Magyar Postával? . Mert nekem az első ajánlott levelem eltűnt.

Figyelt kérdés
Van esetleg más,jól bevált lehetőség pl: valamilyen nemzetközi futárszolgálat?

#Palesztina #nemzetközi futárszolgálat
2015. nov. 1. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Nekem még belföldre sem, a Magyar Posta ellopta pénzem, képeslapom stb.


Jobban jársz egy futárcéggel.

2015. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Palesztinaba ?

Nem is tudtam hogy van olyan orszag. Vajon mit irhattal a boritekra hogy elveszett ?

2015. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ekkora hazugsagot!

Palesztin allam nem letezik, tehat ha oda kuldtel levelet, az epp ugy erkezik meg, mintha a Hold B43-as kraterebe kuldted volna. Vegulis az is egy foldrajzi (pardon holdrajzi) terulet.

2015. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hazudozol. Ilyen ajánlott levelet fel sem vennének a postán, hisz nincs cim.
2015. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tegnap regisztráltam ide,pont emiatt a levél miatt,de látom kár volt mert nem túl kedves és segítőkész válaszokat kaptam.


1.Palesztina létezik és létezni is fog,a világ 127 országa elismeri! Palesztinát szinte az összes nemzetközi futárszolgálat országkeresöje kidobja.

2.A levelet igenis felvette a Magyar Posta a városnak ahová küldtem volt irányitószáma és országnak Palesztina volt megjelölve.Amikor az ajánlott levél diját akarták kiszámolni a gépben valóban nem szerepelt Palesztina,itt Izraelt jelöltettem meg.

3.Nem kell hazugsággal vádolni csupán azért mert dühös vagy amiért merek egy levelet küldeni Palesztinába.Fáj talán neked?Egyébként elindult a tudakozván,hivatalosan is kártéritést fogok kapni.

2015. nov. 2. 07:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Izraelbe, oda valószínűbb hogy megérkezik, elvégre az az ottani terület hivatalos neve és ott van mellette. :D
2015. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Magyarország - tudtommal - elismeri Palesztinát, akkor gondolom a Magyar Posta is. A kérdés inkább az, hogy egy levél milyen úton jut el odáig?

Ha Izraelen keresztül (ami valószínű), akkor ott bizony elakadhat a dolog. Elképzelhetőnek tartom, hogy egy ottani túlbuzgó postai alkalmazott egyszerűen elszabotálja (kuka) a levél továbbítását. Javaslom e-mail használatát. Azt ugyanúgy "lehallgatják", mint ahogy elolvashatják a leveled...

Elképzelhető, hogy arrafelé nincs net? (Simán.)

2015. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

A Magyar Kormánynak hivatalos kapcsolata


"Palesztin Nemzeti Hatóság" nevû szervezettel van.


"Palesztina" nevû állammal nincs, ilyet a Magyar Kormány nem ismer. A "Palesztin Nemzeti Hatóság" az, amit diplomáciailag, politikailag elismer.


Eyénként az NSz-nek van 193 tagállama, azok között sem szerepel "Palesztina" nevû és a CIA Factbook öszesen 238 állam adatait tartalmazza, de ezek között sincs "Palesztina" nevû.


Leghelyesebb, ha a Külügymnisztériumtól kérdezed meg, hogy hogyan kell címezni, ha x városba akarsz levelet küldeni.


Megjegyzem, nem egyszerûbb az e-mail?


Off:

"Palesztina létezik és létezni is fog"

Azért erre ne fogadj túl nagy összegben! :)


"világ 127 országa elismeri!"

amíg vissza nem vonják.

2015. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves és segítőkész válaszokat! Mivel egy meghívólevél van szó,amit egy közjegyző készitett és ez egy közokirat,a legjobb lwnne ha eredeti formában,postával érne oda.A konzulátuson félő,hogy csak az eredeti okiratot fogadják el,igy is rendkívül nehéz a vizum.De próbálom ismét újraküldeni,megkérdezem a magyar palesztin konzulátust ( mert van ilyen Budapesten) levélcímzés ügyben.Valamint próbálom az közjegyzővel email formátumban is elküldetni a meghivólevelet.
2015. nov. 3. 07:40
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem ertem minek kell meghivolevel.

A Palesztin Hatosag teruleterol barki szabadon mehet kulfoldre meg vissza. (Kulfoldrol is oda). Marmint ha nem terrorista. Izrael igazan nem akadalyozza meg.

Ha pedig Gazaban lakik, akkor a Hamasz az, aki nem engedi ki, nem Izrael. Marpedig kotve hiszem, hogy a Hamaszt egy meghivolevel meghatja.

2015. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!