Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ Biztonsági Tanácsa...

Az ENSZ Biztonsági Tanácsa miért szavazta le az Észak-Áramlat robbantás ügyében a kivizsgálást, ha annyira azt gondolják hogy Oroszország a tettes?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem ez lenne az ideális alkalom hogy a kivizsgálás rámutasson arra hogy a saját vezetéküket robbantották fel az oroszok?

Eléggé beszédes a nagy kussolás mellett ez a hír is, hogy ki lehetett.



#ENSZ #eszak aramlat
2023. márc. 29. 12:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Én azt olvastam korábban (sajnos linket már nem tudok dobni), hogy az ukránokat gyanítják.
2023. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
Tudják, hogy az USA vagy valamelyik szövetségese a sáros, ezért nem erőltetik a témát.
2023. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Mert tudják ki volt.
2023. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már kivizsgálták, csak kínos lett az eredmény (hogy nem putyin csinálta).
2023. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
És akkor most vedd szépen sorba, hogy melyik országok a BT állandó tagjai. Ha megvan, akkor a kérdésre is megkaptad a választ.
2023. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Én már mikor megtörtént sejtettem hogy a legvalószínűbb tettes az usa.

Vártam volna ruszofób véleményeket, akik eddig mindig azzal jöttek hogy Oroszország robbantotta fel a saját vezetékét és hogy a nyugatra tereli a gyanút, de úgy látom erre már nehéz kitalálni bármi kifogást.

Vagy valami magyarázat érdekelt volna hogy miért nem akarják a kivizsgálást, hogy mi az ok/indok ami miatt leszavazták.

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2023. márc. 29. 23:35
 7/39 anonim ***** válasza:
42%

[tegnapelőtt 23:35]: "Én már mikor megtörtént sejtettem hogy a legvalószínűbb tettes az usa."

- Most úgy néz ki, hogy Ukrajna csinálta. Legalábbis amerikai és német nyomozások is ebbe az irányba mutatnak. Azt nem tudom, miért nem támogatták a kivizsgálást az ENSZ BT-ben.

2023. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

7: aha persze. Egy bugyuta jelentés szerint igen, olyannal amivel a "brit tudósok" jellemmel gúnyolják.

Egyrészt nem ukránok, hanem ukrán párti csoportnak mondták. Majd kiderült hogy a yachttal amivel mentek, rá se fért volna annyi felszerelés és robbanóanyag mint ami a robbantáshoz kellett.

Az még külön ciki hogy egy nato fennhatóságú és felügyeletű területen csak így be lehet menni robbantgatni. A 80 méter mélységet meg biztos egy levegővétellel csinálták sokat gyakorolhattak, de lehet idomított delfinekkel csinálták.

Ukrajnának se felszerelése, se pénze nincs ilyenekre.

Azon a jelentésen sokan röhögtek egyet és komolytalannak mondták.


"Azt nem tudom, miért nem támogatták a kivizsgálást az ENSZ BT-ben."

Na erre volnék kíváncsi, hogy az általad említett vizsgálat eszükbe se volt.

2023. márc. 31. 12:34
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

[ma 12:34]: "Egy bugyuta jelentés szerint igen, olyannal amivel a "brit tudósok" jellemmel gúnyolják."

- Nézd el nekik! Nem lehet minden olyan megalapozott, mint Hugyos Jóska szakvéleménye, aki szerint az amerikaiak voltak, mert ő mindig is mondta, hogy az amerikaiak voltak.

2023. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 NTBS ***** válasza:
100%
Nem akarják, hogy kiderüljön az igazság.
2023. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!