Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ Biztonsági Tanácsa...

Az ENSZ Biztonsági Tanácsa miért szavazta le az Észak-Áramlat robbantás ügyében a kivizsgálást, ha annyira azt gondolják hogy Oroszország a tettes?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem ez lenne az ideális alkalom hogy a kivizsgálás rámutasson arra hogy a saját vezetéküket robbantották fel az oroszok?

Eléggé beszédes a nagy kussolás mellett ez a hír is, hogy ki lehetett.



#ENSZ #eszak aramlat
2023. márc. 29. 12:24
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Nekem az mondandóm az, hogy egy rossz döntést is meg lehet magyarázni a politikában.


Pl: mikor nálunk volt annó szavazás hogy kell-e migráns és csak asszem 2 millióan szavaztak összesen, az ország nagy részét nem érdekelte a konzultáció, azzal érvelt a fidesz hogy nem lehet semmibe venni 2 millió ember véleményét.

Nem kell majd magyarázni semmit ez ügyben, a lényeg az, hogy egy rossz döntést vagyis inkább nem annyira sikerült dolgot kimagyaráztak.

Erre gondolok akkor is amikor azzal érveltek az ensz bt-ben hogy nemzeti szinten legyen először vizsgálat.


A franciák nyugdíjreformját példának hoztam fel hogy ők elmondták hogy igen kell, de nyilván ha francia ha más nemzetiségű senki se örül egy ilyen döntésnek, most az hogy nálunk 62-ről 65-re emelnek, nem érdekelt a kérdésemben.

2023. ápr. 2. 00:06
 22/39 anonim ***** válasza:

[ma 00:06]: "(...) most az hogy nálunk 62-ről 65-re emelnek, nem érdekelt a kérdésemben."

- Nem is tudtál róla, mint a korábbi hozzászólásodból

2023. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
... teljesen világos.
2023. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
A kezdet óta nem a kérdésre válaszoltál, jöttél azzal hogy ukránok voltak, holott azt kérdeztem miért szavazták le. Csak neked példákat kellett hozni mert mindig félrebeszéltél és értetlenkedtél minden válaszoddal, mint ahogy most is. De most is a nyugdíjaddal jössz, holott baromira nem ez a kérdés. Aztán ha azt írom hogy terelsz te vagy felháborodva.
2023. ápr. 2. 10:13
 25/39 anonim ***** válasza:
[ma 10:13]: Nem vagyok felháborodva. Leírtam, hogy "nem tudom" a választ a kérdésedre. Aztán elolvastam a cikket, amit linkeltél (amit te is megtehettél volna), és az alapján leírtam a választ (amit te magadtól is tudhattál volna, ha elolvasod a cikket, amit linkelsz). Akkor jöttél a nyugdíjjal, meg hogy én nem lennék ilyen közömbös, ha nálunk is hasonló lenne. Ebből kiderült, azt se tudod, mi van Magyarországon. Itt tartunk.
2023. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Alex Fly ***** válasza:

A mai napig folynak a vizsgálatok, nem szükséges az ENSZ BT beavatkozása.

Még akkor is, ha ez nem tetszik azoknak a ruszki propagandával etetett tömegeknek, akik szerint ezt csak az az Egyesült Államok csinálhatta, amelynek semmiféle érdeke nem fűződött hozzá, csak veszíthetne vele...

2023. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

26: és mit veszthetne az usa a gázvezeték felrobbantásával?

Ha veszíthetne vele, akkor Biden miért mondta febr 7.-én hogy véget vetnek neki?

https://www.youtube.com/watch?v=OS4O8rGRLf8&ab_channel=C-SPAN

2023. ápr. 9. 14:39
 28/39 Alex Fly ***** válasza:
@27: ez ugye csak költői kérdés volt? Mert ugyan mit is vesztene bármely.ország, ha csak úgy hadüzenet nélkül, puszta passzióból megtámadna egy másik országot minden cél és értelem nélkül...
2023. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
gyorsan áttértünk a gázvezeték robbantásról arra hogy ki követett el agressziót ki ellen. ezek szerint amit a 27.-ben kérdeztem, nem tudsz rá válaszolni?
2023. ápr. 9. 18:13
 30/39 Alex Fly ***** válasza:

@29: nem tértünk át semmire: még mindig az orosz tulajdonban levő gázvezeték elleni képzelt amerikai támadásról van szó, ami háborús cselekménynek számítana, ha nem csak a putleristák tévképzeteiben létezne. De nem látom, hogy a ruszkik és a jenkik közvetlenül harcban állnának...

És persze ezzel is a muszkák jártak jól: nem kell feleslegesen vagyonokat költeniük egy nem használt gázvezeték fenntartására.

2023. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!