Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a bizonyos Bucsai mészárlás...

Ez a bizonyos Bucsai mészárlás valóban megtortent vagy nem, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elkepzelni hogy több száz civilt lőttek agyon mikor alapvetően békés hatalomatvetel célal vonultak be az oroszok és az elején különösen vigyáztak a civilekre.

2023. ápr. 3. 20:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
80%

"Nem az egész hazájukat kellet volna feladni hanem egy vesztes csatát."


Ha félidőben feladták volna Mariupolt akkor szerinted mi történt volna? Az oroszok mentek volna tovább Odessza felé ahogy tervezték. A következő település ostrománál megint feladják félidőben és visszavonulnak amire az oroszok mennek tovább...


A sok "ennek semmi értelme" küzdelemnek az lett az eredménye, hogy az oroszok nem előre haladnak, hanem az első hetekhez képest visszafelé. A te módszereddel már tavaly márciusban Záhonynál jártak volna :D

2023. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 A kérdező kommentje:

Semmi értelme nem lett volna ha pl az oroszok Herszonban maradnak és utcai harcokban porig romboltatjak a várost.

Pedig városi harcban ukrán támadók valószínű hatalmas veszteségeket szenvednek .

Hissz városi harcban 3:1 hez az arany a vedoknek kedvezve .


Ha van értelme akor enis azt mondom hogy logikus felaldozni őket. De ha nincs

Mert a vedvonalak már északon készen voltak Mariopul esetén

Akor feleslegesen minek ?


Ukrán vezetés sok hulyeseget is csinál Bahmut is egy eroforras pazarlás

Meg láttam videókat pl hogy 4 harckocsit lekuldtek Szlovjanszbol Bahmut fele a főúton és megneztek meddig mennek el mindenfajta támogatás nélkül. és lám csodák csodája 1 se jött vissza. Mindet kilotek .


Mariopul is egy szükségtelen pr pazarlás volt


Herszont érdekes harc nélkül feladtak ukránok is annak idelyen mert tudták hogy Mikolayiv könnyebben védhető .és a dnyeper azon pártját tudtak hogy visszafogjak venni .

Teljesen helyes döntés volt !


Mariopult se kellet volna porigromboltatni.

Mert igenis azért nem az orosz hibás. Ha ilyen taktikaval harcolnak kénytelen elpusztitani mindent

2023. ápr. 7. 20:11
 93/102 anonim ***** válasza:
81%

“Mariopult se kellet volna porigromboltatni.

Mert igenis azért nem az orosz hibás. Ha ilyen taktikaval harcolnak kénytelen elpusztitani mindent”


Kénytelenek voltak. 🤷🏻‍♂️ Nem volt más választásuk szegény oroszoknak.


Kordokumentum 2023 kremlofil Magyarországáról.

2023. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 A kérdező kommentje:

Kremlofil 😀😀😀 ez jó duma ilyet se halottam meg . te találtad ki ?


Igen nem volt más lehetőség bekeegyezmenyt nem tartották be.nem biztosítottak az oroszokat a krim félsziget biztonsága felől .pedig 8 évük volt rá. Egy rendes békeszerződésre gondolok .



Oroszok helyeben én előbb odacsaptam volna.

Ha nem tárgyalnak veled szintén csak az erőszak marad mint erdekervenyesito eszköz.

2023. ápr. 7. 20:37
 95/102 anonim ***** válasza:
67%
Azt a békeegyezményt amit az oroszok is megszegtek és amire azért volt szükség mert az oroszok megtámadták Ukrajnát amivel megszegtek több nemzetközi egyezményt is... Ugyanazok a körök folyamatosan papi. Húzd már ki a fejed a seggedből ember :D
2023. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 A kérdező kommentje:
Oroszok érdekeit nem lehet úgy lesza.rni mint a mieink ennyi a történet, akár tetszik akar nem egy nagy ország érdekeit figyelembe kell venni a szomszédnak.
2023. ápr. 7. 21:40
 97/102 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy minden úgy legyen ahogy ők akarják de bizonyos dolgokban kedvezni kell nekik.

Hiába ő foldjuk nem csinalhatnak azt amit akarnak .


Ez olyan mintha én alapítanak egy onfentarto kozoseget és azt mondanám ott az én szabályaim lesznek a mervadok mert az én tulajdon földem


De nyilvánvaló hogy nem tehetek meg akármit a saját területemen se.

2023. ápr. 7. 21:46
 98/102 anonim ***** válasza:
74%

“az Oroszok érdekeit nem lehet úgy lesza.rni mint a mieink”


“bizonyos dolgokban kedvezni kell nekik”


Miért is? Mert nagyok és erősek?

2023. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:

98# pontosan ez egy ilyen vilag .

Full erőszakmentes sose lesz ez a világ. akor meg igenis számít ki a szomszédod


Egy atomhatalom igenis meg fog támadni ha az erdekei úgy kívánják mert megteheti mert nem a tulelesert harcol és igazából biztonságban van mert senki nemfogja a központját támadni.legfeljebb a politikai népszerűség a kockázat.


Usa is meg akarta buktatni kubat a diszno öböl se sikerült.

Ugyan ez a történet.

Usa kina és az orosz igenis hajlandó és képes nagyhatalmi játszmákat játszani.


A többi atomhatalomnak csak védekezés célból van atom .Eszak Koreat is beleertve

2023. ápr. 7. 23:07
 100/102 anonim ***** válasza:
74%

Értem. Látom otthon vagy a geopolitikai realitások mezején is.


A magyar önrendelkezés alakítására milyen mértékű befolyás biztosítását látod indokoltnak a minden oroszok cárja számára?


A Churchill-Sztálin-fèle “szalvétaegyezségben” követelt 50%-os befolyás biztosításával szerinted kellően a cár kedvében járhatunk, vagy ennél nagyobb mérték is indokolt lehet, hogy megnyerjük a jóindulatát?

2023. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!