Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton élő magyaroktól...

Nyugaton élő magyaroktól kérdezem, mint élik meg azt, hogy egy hanyatló civilizációban léteznek?

Figyelt kérdés
Az őslakos társadalom már annyira felhígult ezektől a mindenféle betelepülőktől, plusz ott van az egyre romló közbiztonság, a hagyományos emberi értékek elsorvadása, stb. Miért jó ez, és hová vezet?
2023. ápr. 19. 18:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Viccet félretéve itt nyugaton is erezhető a válság. Meghirdettem a porsche-t a drága benzin miatt, ezentúl marad a merci, de abból veszek egy elektromosat az asszonynak is, mert az takarékos. Nem könnyű manapság
2023. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Ooooo, a hanyatlo nyugat! :)

Mar megint hanyatlani mereszel a nyugat, vagy ez meg mindig az, amit mar 100 eve mantraznak?

Bar megerhetnem egyszer, hogy Magyarorszag csak annyira hanyatoljon, mint a nyugat! Mas kivansagom nem is lenne az eletben.

2023. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Róma és Edinburgh között ingázok, és egyáltalán nem tapasztaltam semmilyen hanyatlást, épp ellenkezőleg (mindkét városért, országért, kultúráért odáig vagyok). Mindkét helyen vannak dolgok, amint bosszantanak, de ezek semmivel se rosszabbak, mint például Magyarországon a cigányság vagy az oktatás és egészségügy aggasztó helyzete.
2023. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kürasszír ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!


IDÉZLEK: "Az őslakos társadalom már annyira felhígult ezektől a mindenféle betelepülőktő..."


Az megvan Neked, hogy magyar demográfusok szerint (Debreceni Egyetem) legkésőbb 2040 lesz az első év, amely során Magyarországon több cigány gyerek fog születni, mint magyar?


Ha már a felhígulásnál, meg a fehérek kisebbségbe kerülésénél tartunk.

2023. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy nem olvasom az origót és ezekröl a kitalált problémákról itt nem tapasztalok semmit
2023. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nyugaton sok a migráns, de sokkal nagyobb a jólét is. Akkor jobb a putri, ahol őslakosok a migránsok és a fidesz által betelepítettek?


Eleve ez az ország nem csak magyarokból áll, másrészt egy csóró putri is.

2023. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!