Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt volna ha Adolf...

Mi történt volna ha Adolf Hitlernek sikerül a meserterve, lecsökkenti a zsidó cigány szláv populációt és sikerül felépítenie a harmadik birodalmat? Jobb vagy rosszabb hely lenne a világ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
81%

És én hol írtam azt, hogy ki kell irtani a kártékony embereket? :D

Ez egy lehetséges megoldás. Az már más kérdés, hogy más módon is meg lehet állítani a problémát. Tudod, még annak idején sem takarítottak el minden romboló embert láb alól, de azért tettek ellenük rendesen. :D

Viszont úgy néz ki, hogy ha valaki nem ért veled egyet, akkor te mindjárt csak arra tudsz gondolni, hogy ki akarnak téged irtani. Jellemző.

2023. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, miről is szól a kérdés?


Milyen választ is adtál rá?


"Egyértelmű, hogy jobb világ lenne. Egyedül a bűnözőknek, meg az azokhoz hasonló kártékony embereknek lenne szar, de azoknak aztán nagyon. :D"


Ez mi mást is jelentene?

2023. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
84%

Ez azt jelenti, hogy a bűnözők és az egyéb kártékony alakok megkapnák a kellő mértékű büntetést, aminek visszatartó ereje is lenne.

Ez a valóságban nem jelenti minden esetben a kiirtásukat (ha már ragaszkodsz ehhez a kifejezéshez). Csak te rettegsz itt attól, hogy ki leszel irtva, miközben aki normális ember, annak nem kell ettől félnie. Aki meg nem tisztességes ember, az számoljon csak vele, hogy rosszul is járhat, ha olyat tesz. :D

2023. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
25%

"Ez a valóságban nem jelenti minden esetben a kiirtásukat (ha már ragaszkodsz ehhez a kifejezéshez)."


Bocs, te hogy neveznéd, ami történt?


" Csak te rettegsz itt attól, hogy ki leszel irtva"


Tényleg? Hol írtam ilyet?

Egyszer megpróbálhatnál végre megérteni egy mondatot, talán kevesebbet hazudnál.



"miközben aki normális ember, annak nem kell ettől félnie."


Aha és ki fogja eldönteni és főleg mi alapján, hogy ki a normális ember? Ezt nem igazán sikerült megválaszolnod.

2023. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
84%

Börtönökről, vagy büntetésként végzett munkáról nem hallottál még?

Úgy néz ki, hogy a te fejedben tényleg csak a "kiirtás" létezik.

Viszont kíváncsi vagyok, hogy miért érdekel téged ennyire a halálbüntetés témája. Tudod, azt nem a tisztességes emberek szokták kapni. :D

2023. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
0%

Ugye tudod, hogy amit most művelsz, azt úgy nevezik, hogy szarkeverés?


"Börtönökről, vagy büntetésként végzett munkáról nem hallottál még?"


De, hallottam. De ha most megpróbálod beadagolni, hogy akket hitler kiirtatott, azok mind bűnözők voltak, képen röhöglek.

2023. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
87%

Leginkább te kevered itt a szart.

Nem azokat az embereket "irtották ki" akkoriban sem, akikkel semmi probléma nem volt.

Azt pedig tudod, hogy mi alapján lehet eldönteni, hogy kikkel van a probléma?

Segítek: a törvény alapján. Ilyen egyszerű.

Csakhogy másmilyen törvényekre lenne szükség, mint például amilyenek ma vannak Magyarorszáhon. Ha szerinted minden jó úgy, ahogy most van, akkor én is képen röhöglek. :D

2023. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
0%

"Nem azokat az embereket "irtották ki" akkoriban sem, akikkel semmi probléma nem volt"



Hú b+

😃


Mondd, hogy még csak 10 éves vagy! Az sem mentség, de némi magyarázat...

2023. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy egy kisgyerek, vagy pedig egy buta ember vagy, aki csúnyán bedőlt a propagandának. De az is lehet, hogy te magad is a problémás alakok közé tartozol.

Mindegyik szar ügy, viszont magyarázatot ad. :D

2023. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen súlyos baj van az "érveiddel" kisgyerek.

Hogy a magadnak legyártott sztorival vitatkozol. Amiket nekem tulajdonítasz, noha azok el sem hangoztak.

Hogy ez tudatos maszatolás-e, vagy szövegértési problémából fakad, nem tudom. De nem is az én problémám.


Részemről befejeztem. Érdemi vitára alkalmatlan vagy a fentiek okán.

2023. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!