Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt volna ha Adolf...

Mi történt volna ha Adolf Hitlernek sikerül a meserterve, lecsökkenti a zsidó cigány szláv populációt és sikerül felépítenie a harmadik birodalmat? Jobb vagy rosszabb hely lenne a világ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
78%

Pont te teszed azt, hogy a saját fejedben létező, félelmetes, mindenkit kiirtani akaró, megátalkodott ellenséggel harcolsz, ami a valóságban egyébként nem is létezik.

De hát mit is várhatna az ember azoktól, akik képesek minden hazugságnak ilyen szinten bedőlni? :D

Én is befejeztem, mert veled nem érdemes tárgyalnom.

2023. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
95%
Sosem voltam raszista, de amióta cigány család költözött az utca végébe az lettem. Ember alatti emberek ezek. Végigszemetelik az utcát, a kukákban turkálnak, fogyatékos módon ordibálnak egymással, minden éjjel veszekednek hangosan zenélnek, olyan büdösek mosdatlanok az ember gyomra felfordul, nem is állok be mögéjük a sorba a boltba sose.
2023. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
20%

"Nem azokat az embereket "irtották ki" akkoriban sem, akikkel semmi probléma nem volt."


Egy eldugott kis magyar falu pár éves zsidó kislányával mi volt a probléma?Vagy mivel ártott a világnak?Meg amúgy hány éves vagy?Várom a válaszodat.

2023. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
82%

"Sosem voltam raszista, de amióta cigány család költözött az utca végébe az lettem."


Hasonlóképp szoktak lenni az emberek a zsidóknak, a homoszexuálisoknak, meg minden más csoportnak a gyűlöletével is. Ezt tapasztalatnak nevezik.

2023. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Ismét megmutatkozott a liberálisok "értelmi" színvonala a 13:39-es válaszban. :D
2023. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
17%

A 43-as vagyok, még mindig érdekelne, hogy mondjuk egy pár hónapos csecsemő, vagy egy megőszült öregember milyen elgondolással esett bele abba, hogy a puszta léte problémának minősüljön?Vagy egy szabadkőműves, pl. főtiszt, fogorvos, könyvtáros akkoriban milyen okok miatt minősíthető problémás egyénnek, hogy a meggyilkolása szükséges legyen?


Illetve hány éves vagy, erre még válaszolj légyszíves.Ha van kedved még kérlek említsd meg, hogy melyik egyetemen végeztél, csak, hogy messziről eltudjam kerülni azt az intézményt.

2023. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, még az érdekelne hogy


"Hasonlóképp szoktak lenni az emberek a zsidóknak, a homoszexuálisoknak, meg minden más csoportnak a gyűlöletével is. Ezt tapasztalatnak nevezik."


A zsidók és/vagy homoszexuális emberek neked hol tettek keresztbe, neked személyesen?

2023. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem a puszta létezésével van a probléma.

Remélem, hogy nem hiszed azt, hogy ha valaki tanult ember, (például főtiszt, fogorvos, vagy könyvtáros), akkor neki semmi bűne nem lehet. Ez még viccnek is kínos lenne.


És hogy milyen problémáim voltak nekem személyesen a zsidókkal meg a homoszexuálisokkal?

Igen sokáig tudnám sorolni, a lopástól kezdve a gusztustalan viselkedésig, de már magában az is elég, hogy az én adómból rendezik meg a "büszkeség" parádéját minden évben. :D


Az értelmes emberek tanulnak azokból a dolgokból, amiket megtapasztalnak, ha pedig egy bármilyen csoporttal mindenki szemét, akkor bizony nem árta az "áldozatoknak" magukba nézniük, ugyanis ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.


A koromat és az egyetemi végzettségemet nem vagyok köteles neked igazolni, sőt, mitöbb, nincs közöd az életem bármelyik másik részéhez sem.

Nem tudom, hogy kinek érzed magad, hogy más embereken számon akard kérni ezeket a dolgokat, de nem is érdekel.

További szép napot.

2023. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 Amigossperanto ***** válasza:
73%
Hitler azt a hibát követte el, hogy nem a nagy gyárosokkal/gazdagokkal számolt le, hanem az olyan emberekkel, akik egyszerű hétköznapi emberek voltak. Szabók, kereskedők. Bárki bármit mond, de a mai napig ugyan ez a probléma, hogy a multicégek vezetői szabadon garázdálkodnak, mert őket senki és semmi sem akarja megállítani. Mielőtt bárki félreértene nem antiszemitáskodni akarok, de azért nézzük meg, hogy az ilyen cégek vezetői honnan is jöttek, de ha muszlimok, ázsaiak lennének is ugyanazt mondanám, hogy már bőségesen rászolgáltak arra, hogy falhoz állítsák őket.
2023. máj. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
0%

"Senkinek nem a puszta létezésével van a probléma."


Ez teljes mértékben fogalmazási disszonancia, mert valamilyen szinten ez üti ezt, kb gyakorlatilag ellentmondtál magadnak.


"Nem azokat az embereket "irtották ki" akkoriban sem, akikkel semmi probléma nem volt."


"Remélem, hogy nem hiszed azt, hogy ha valaki tanult ember, (például főtiszt, fogorvos, vagy könyvtáros), akkor neki semmi bűne nem lehet. Ez még viccnek is kínos lenne."


Mivel direkt próbáltam utalni egy szabadkőműves mivoltra az ezzel kapcsolatos mondandómra, amivel reméltem, hogy észreveszed - csak nem sikerült.Ez nem a te hibád, semmi probléma nincs.Azt hittem, hogy ez ügyben már van elég tájékozottságod és mozgásköröd, de ezek szerint nincs.Mivel a H.tlerék sajnos rájuk is ellenségképként tekintettek.


"Igen sokáig tudnám sorolni, a lopástól kezdve a gusztustalan viselkedésig, de már magában az is elég, hogy az én adómból rendezik meg a "büszkeség" parádéját minden évben."


Rendkívül sajnálom, hogy 17 millió ember lopott tőled és gusztustalanul viselkedett veled szemben.Ettől függetlenül 17 millió embert személyesen ismerni elég emberfeletti teljesítmény.


"Az értelmes emberek tanulnak azokból a dolgokból, amiket megtapasztalnak, ha pedig egy bármilyen csoporttal mindenki szemét, akkor bizony nem árta az "áldozatoknak" magukba nézniük, ugyanis ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye."


Értem, valószínűleg ne adja Isten, ha a gyereked az osztálya leggyengébb láncszeme lesz, és mindenki bántani fogja, akár szavakkal, akár fizikailag, és senki sem áll ki mellette gyakorlatilag nem kell kiállni mellette, támogatni, esetleg segíteni, és megérteni, mert valószínűleg oka van akkor is, ha ő maga senkinek sem ártott.Nem semmi eszmerendszer, talán úgy de sade Márkihoz hasonlíthat egy kicsit.


Az értelmes emberek nem szűrnek le kollektív ítéleteket több milliós népcsoportokkal szemben, ugyanezen logikát és észjárást követve a családját Németországban lemészároló magyar családapával vagy sajnos egy szinten, vagy a felesége szemeit kinyomó magyar családapával.Logikus, nem?


"A koromat és az egyetemi végzettségemet nem vagyok köteles neked igazolni, sőt, mitöbb, nincs közöd az életem bármelyik másik részéhez sem."


Senki nem kért meg, hogy igazolj bármit itt, az a rendőr feladata, igazolni magad a rendőrnek kell.Arra voltam kíváncsi, hogy ilyen szánalmas középkori gondolkodás móddal hol lehet érvényesülni, és hogy a 16-ot esetleg betöltötted-e.


"Nem tudom, hogy kinek érzed magad, hogy más embereken számon akard kérni ezeket a dolgokat, de nem is érdekel."


Aki itt maximum számon kér valamit, az esetleg Te vagy, hogy más népcsoportokon verd le életed rossz pillanatait, nyomorait.

2023. máj. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!