Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen biztonsági zárat...

Milyen biztonsági zárat használtok sütőajtajának kinyitásának megakadályozására?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Semilyet! Nem mehet a gyerek a konyhába ha nem vagyok ott!
2013. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Alapba biztonsági ajtós a tűzhelyünk, ha kis gyerek van ajánlatos lecserélni ilyenre!:)
2013. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettő igazán segítő választ


1. amerika konyhás a lakásunk, majd akkor bezárom a szobájába


2. sütőt sem szándékozom venni :-)

2013. jan. 9. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
en sem talaltam vagy csak nem jo helyen ketrestem,ezert jott a jozan paraszt esz:)Vastag cellux mindket oldalra,igaz kicsit macera hogy mikor hasznalod a sutot le kell venni,ha eppen sutok akkor szeket teszek ele,azt nem tudja felretolni.
2013. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén amerikai konyhás a lakás, nem tudom elzárni a konyhát a gyerektől. Én azt csináltam, hogy amikor a fiatalúr mindenáron hozzá akart nyúlni, de még nem volt bemelegedve rendesen a sütő, akkor hozzáérintettem az ujját egy pillanatra, hogy nézze meg, milyen meleg. Picit érezte csak, nem is égette meg a kezét, de pont annyira volt meleg, hogy attól kezdve tartson tőle. Azóta ha látja, hogy bekapcsolom, magától hátrál, nem is kell szólni neki, hogy vigyázzon. Mondja is, hogy ő most vigyázni fog, mert az meleg, és megégetheti magát, ha nem figyel (3 éves elmúlt már, de ez úgy látszik, nagyon benne maradt.)
2013. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Pedig semmiség lecserélni a sütődet, sőt cseréld le a konyhát is :DD


Én sem cseréltem sem sütőt sem konyhát, viszont gyerek lett, sütni sütök, én is azt csináltam, hogy hozzá érintettem a kezét a meleg (de nem forró!) sütőhöz. Eddig bevált 3-4 hónapig nem is ment a közelébe amikor bekapcsoltam, viszont most rájött, hogy milyen jó is ez, mert lehet nyitogatni az ajtaját, és már nem használ, a MELEG, NEM SZABAD felkiáltás sem. Én azt hiszem, széket fogo a sütő elé tolni, mert nekem szemben a túzhellyel van a hűtő, és azt gondoltam "beékelem" a széket a tűzhely és a hűtő közé.

Jobb megoldás nem jut eszembe. Lehet, hogy van sütőre biztonsági zár?

2013. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mutattam és mondtam neki, h forró, azóta nagy ívben kerüli :) 17 hós.
2013. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmilyent, pedig bőszen csatangol a lakásban. Ő kb 1 éves kora körül kezdett érdeklődni a tűzhely iránt, napi 10-15 alkalommal játszottam el, hogy megégetem a kezem, és sírtam, mert fáj, így az én bőrömön tanulta meg, hogy oda nem érdemes nyúlkálni. Nem is igazán érdekli azóta.
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vettünk egy sima ajtó zárat, amit a férjem egy jól irányzott mozdulattal le is tépett. :)

Azóta nincs semmi, szintén amerikai konyhás lakás, sosem nyitotta ki a lányom a sütőt. Megtanulta, hogy nem szabad.

2013. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is bevalt, hogy hozzaerintettem a meleg sutohoz a kezet, azota nem bantja, ill. szinte minden evesnel kb. 2 honapon keresztul elmondtuk, hogy ott a suto, de nono mert forro, mar maga mondja, hogy nono, meg mutatja hogy nem szabad 14hos
2013. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!