Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki elítéli az orosz agresszió...

Aki elítéli az orosz agressziót ukrajnában annak mi a véleménye az usa külföldi katonai beavatkozásairól ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
"Amerikai bomba: szép, jó bomba! Orosz bomba: fúj, csúnya, rossz, gonosz bomba!"
2023. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem akkor az usa egy demokratikus ország amely a demokráciája erkölcsi felsőbbrendűségére alapozva avatkozik be más országok belügyeibe.

Mennyi olyan ország van a Földön amelyben szükség lenne beavatkozásra és az usa mégsem tesz semmit. Gondoljunk csak néhány afrikai szadista diktátorra vagy az észak koreai rezsimre.

Aztán ott van az olajban gazdag közel kelet ahol többé kevésbé elfogadható keretek között éltek az emberek és ahova mindenképpen exportálni akarja az amerikai demokráciát. Minő furcsa dolog. Ha van ásványkincs akkor vigyük oda demkoráciát.

2023. jún. 18. 23:09
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Mikor Amerika Irakot, Afganisztánt, stb. bombázta, nem emlékszem, hogy elárasztotta volna a LinkedInt, a Fb-ot, vagy úgy általában a médiát az iraki meg afgán zászlók tömkelege... Az USA ellen hozott európai szankciókat sem igen tudok felidézni.
2023. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

2,6.

"Én is komolyan elítélem"


Valóban?


Nem láttam hogy az usa állampolgárait szankcionálták volna vagy magát az usát!



"Attól, amit Amerika csinál, még el kell ítélni az oroszokat, most erről beszéljünk, ne arról. Az nem fontos."


Jelenleg ugyanúgy illegálisan tartják az amerikaiak Sziriát megszállva,mint az oroszok Ukrajnát!

Miért ne erről beszéljünk?? !

2023. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
#14: A kérdező feltett egy kérdést, mi válaszoltunk, nem értem, hog mi a problémád. Attól, hogy én mit gondolok, még nem lesznek szankciók. És akkor mi van, ettől már hazugság, hogy ezt gondoljuk, vagy mire akarsz kilyukadni?
2023. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%

15.

A fêszbuk oldaladon van kint ukrán zászló?

Kiírtál kérdést az usával kapcsolatban?


Hogyan adod tudtára a tömegnek,hogy az amerikaiakat elítêled?

2023. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16: Nincs kint ukrán zászló és nem írtam ki kérdést erről, ahogy arról sem, hogy Oroszországot elítélem.

Sehogy nem adom tudtára a tömegnek, hacsak ezek a hozzászólások nem annak számítanak. Az oroszokkal szembeni elítélésemet sem kürtölöm világgá.

2023. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%

17

Oloyan emberből mint te,ha igaz max egy kettő van, nem zavar sok vizet,ennyit erről!

2023. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Afganisztánra ráfért egy kis megrendszabályozás. Ukrajna nem volt ilyen rossz.
2023. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Elítélem, ugyanakkor eléggé egyöntetűek a kommentek, kis ellenvélemény: Amerika szövetségesei vagyunk, nem Oroszországé. Másfelől Oroszország számláján is rengeteg bűn van, amit következmények nélkül elnézett nekik a világ, rendszerváltás előtt, amit leműveltek Ukrajnában/Kazahsztánban nálunk és még n+1 helyen, tömegeket éheztettek halálra, forradalmakat kegyetlenül megtoroltak stb... Aztán a Krím megszállását is szinte bűntetlenül megúszták... És visszamentek most másodjára is, gyanítom ha az USA kezdene egy újabb "különleges katonai akciót" 2023-ban, az már nem maradna következmények nélkül.


Ja, és ha már "nácitlanítás", mint ürügy... Hát, ezek az arab országok női jogokat sárba tiporják, demokrácia nincs, aki ellenál agyonverik, kivégzik, már ha nem avatkozik közbe valaki... Nem nyugati propagandából kell tájékozódni, elég egy helyivel elbeszélgetni... Mindeközben Ukrajna a sok soviniszta törvény ellenére is normálisnak mondható volt ezekhez képest.

2023. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!