Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki elítéli az orosz agresszió...

Aki elítéli az orosz agressziót ukrajnában annak mi a véleménye az usa külföldi katonai beavatkozásairól ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azt is elítélem. Ennyi, a történet. Nekünk a győri egyetemen már azt mondták Putyin csak megvédi orosz kisebbséget, mert zelenszkij megölt 20 ezer orosz civilt Ukrajnában.
2023. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
Az amerikai agressziót természetesen támogatják. Meg szokták magyarázni, hogy az USA jó és szép, Oroszország csúnya és gonosz.
2023. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Valtozo. Amikor itt a szomszedban kovettek el nepirtast, akkor orultem, hogy az USA es a NATO beavatkozott.


Amikor a Taliban ellen leptek fel, azt is tamogattam, de ugye az eleg nagy pofara eses volt az USA-nak


Irakban megint csak adtak a szarnak egy pofont.

2023. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Oloyan emberből mint te,ha igaz max egy kettő van, nem zavar sok vizet,ennyit erről!"


De hát ember, én, aki az orosz és az amerikai aggressziót is elítélem, csak a saját világnézetemért, gondolkodásmódomért tudok felelősséget vállalni, nehogy már rajtam kérd számon, hogy mások mit gondolnak :D


De akkor rákérdeznék, szerinted helyes-e az, hogy az USA megtámadta mondjuk Irakot? Hiszen én úgy értelmezem a kijelentésedet, hogy nem, nem az, és itt egyetértünk. De akkor az mégis hogyan lehetne helyes, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát? Én úgy állok hozzá, hogy én nem támogatom azt, hogy egy nagyhatalom megtámad egy kisebb országot, ha valami konfliktus van, akkor azt rendezzék diplomáciailag, ne pedig fegyverekkel, mindenki jobban jár.

2023. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!