Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok és a fehéroroszok...

Az oroszok és a fehéroroszok miért utálják annyira a melegeket és a transzokat?

Figyelt kérdés

Oroszországban vannak a legdurvább LMBT-ellenes törvények Európában, és a lakosság hozzáállása is nagyon negatív az LMBT-személyekhez.


Belorussziában is hasonló a helyzet, és ott még a Belarusz Ortodox Egyház pópája azt is mondta, hogy legszívesebben villamosszékben végezné ki az összes meleget.



2023. jún. 24. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
teljesen normális
2023. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Ukrajnában sem népszerűek. Itt még nem volt ezzel kapcsolatban liberális agymosás
2023. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Mert az ott élő emberek többsége tájékozatlan, alul iskolázott, primitív. Általában minél elmaradottabb egy ország, annál negatívabban áll ehhez a témához (kivétel az arab országok).

Az #1-es válaszolónak meg azt üzenem, hogy nem a melegek az abnormálisak, hanem aki egyetért azzal, hogy másokat ki kéne végezni csak azért mert nem heterok.

2023. jún. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Amiért mindenki más.
2023. jún. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

"Belarusz Ortodox Egyház pópája azt is mondta, hogy legszívesebben villamosszékben végezné ki az összes meleget."


Hát azt bizony rendkívül helyesen tenné. A buzulás a legsúlyosabb bűn amit ember elkövethet.

2023. jún. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Amiért a magyarok is. Nem tartják normálisnak, betegesnek gondolják.
2023. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

# 5


Szóval szerinted, ha két felnőtt azonos nemű együtt van és a világon senkinek nem ártanak ezzel, az nagyobb bűn mint mondjuk az emberölés..


Remélem ezt azok is olvassák, akik állítják, hogy Mo.-n senki nem utálja a melegeket, meg olyanokat kérdeznek, hogy "De hát ki akarja őket bántani?".

2023. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek a magánügye, hogy kit szeret és kivel van együtt. Teljesen semleges dolog, se jobb, se rosszabb nem lesz tőle az ember. Nem értem, hogy sokaknak miért ez számít.
2023. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Én sem értem miért számít ez sokaknak. Úgy reklámozzák mintha nem is tudom milyen jó dolog lenne, meg egy teljes hónapon át őket kell dicsőíteni. Pedig teljesen magánügy
2023. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 harminezer oxigén ***** válasza:
48%

#9

majd ha az àlltalad is vàlasztott kormàny nettó elterelésből nem hergeli a népet egy tàrsadalmi kissebbsêg ellen, majd ha félelem nélkül lehetek önmagam (transznemű vagyok) vàrosomban és nem kell félnem hogy kést akarnak tenni a hasamba ha önmagamként az utcàra megyek majd utàna nem lesz napi téma


Nik

2023. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!