Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy a mai fiatalok...

Igaz, hogy a mai fiatalok inkább európainak mind mondjuk magyarnak, németnek vagy csehnek, vagy olasznak, vagy finn-nek, vagy hollandnak vagy pl svédnek tartják magukat?

Figyelt kérdés
Vagy pl franciának és spanyolnak, na meg litvánnak, osztráknak portugálnak, románnak észtnek, lettnek esetleg belgának és luxemburginak, vagy szlováknak vagy horvátnak vagy szlovénnek.
2023. jún. 27. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagyok és ezt a kijelentést nem mondanám általánosnak.
2023. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak külföldi ismerőseim és voltam többször nemzetközi találkozókon. Sehol nem találkoztam még ezzel a jelenséggel. Vagy ha igen, akkor afrikaiaktól hallottam leginkább, hogy csak annyit mondanak, hogy Afrikából, vagy pl Nyugat-Afrikából jöttek. Talán azért, mert azt gondolja, hogy úgysem tudjuk pontosan, hogy hol van, pláne ha valami kisebb ország.
2023. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, de azért a többség nem ezt tartja a legfontosabb ismérvnek magáról, hogy mi a nemzetisége. Nyilván hatással volt az emberre sok mindenben, az egész mentalitását meghatározza, hogy hova születik az ember. De azért az ember egész identitását akkor sem csak eu határozza meg.
2023. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!