Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalok azért gyűlölik...

A mai fiatalok azért gyűlölik a Fideszt, mert nem tudják milyen keserű volt a Gyurcsány-kormány idejében élni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Hat ennyire azert nem volt keseru az sem.
2023. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
13%

Is.

A fiatalabb 20 alatti generáció lázad.Ez mindig is így volt.

Amikor én voltam középiskolás, akkor Gyurcsány volt a főnök még.Amikor iskolában szóba került órán, mindenki fújolt, meg utálta.


Sokakat ez a woke baromság is fertőz.Ez is elferdíti a személyiségét.

2023. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Akkoriban hajléktalan voltam és napi szinten voltam fizikai és verbális erőszak elszenvedője.

Ma sikeres vállalkozó vagyok.Szerintem ezt nem is kell tovább ragoznom:)

2023. ápr. 3. 22:25
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
En meg ma vagyok hajlektalan, anno jol meno vallalkozasom volt.
2023. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%

#3 az semmi, én Gyurcsány idejében egy ágrólszakadt csöves, napról napra élő, éhező gázszerelő voltam, ma meg az ország leggazdagabb embere! A Jóisten és a Doktorminiszterelnök elvtárs jóvoltából!


Andi tedd le az aranyakat, az a Viktoré!!!

2023. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%

3: egyéni életút, másnak más, másrészt 2010-től kezdődött a világban az alacsonykamatos rendszer, olcsó volt a pénz, a hitel, minden pörgött


Ehhez Orbánnak semmi köze nem volt, mert a nagy országok fújták a passzátszelet, csodát nem tett, csak mázlija volt. Most tapasztalhatjuk a realitást a gazdaságban, amikor az alacsony kamat eltűnt a világból, hogy milyen mekkmester kormányzást folytatnak Orbánék.

2023. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%

Most a legmagasabb infláció nálunk van egész Európában, pedig a szankció máshol is van, mégis nálunk a legbrutálisabb az infláció,látható a bolti árakon.


Elég keserű most élni, amikor csökkennek a reálbérek is, mindent megesz az infláció:


Romlik az életszínvonal, 7,6 százalékot zuhantak a reálbérek egy év alatt

[link]

2023. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

Igen nyilván csak és kizárólag ezért.


És véletlenül sem azért, mert szarért-húgyért fognak dolgozni a nyugati bérek töredékéért, miközben nyugati árak vannak.


Véletlenül sem azért, mert 40 millió egy panellakás, 80-100 egy valamire való családi ház 8-10 millió egy új autó, 3-4 millió egy használt autó ami újkorában nem volt annyi.


Véletlenül sem azért, mert 10 milliós hitelnek egy komplett minimálbér a törlesztője.


Á dehogy, nyilván ennek is Gyurcsány az oka...

2023. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%
23:10: és? Csökken a Fidesz népszerűsége? Egy fikarcnyit sem. Az istenadta nép két pofára zabálja a hazug propagandát. Ez az ország elveszett, ez van, hozzá kell szokni.
2023. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

Pedig tavlati terveim kozott szerepelt, hogy egyszer majd visszakoltozom a jo kis nyugdijammal Magyarorszagra

De ez borzalmas ami ott megy

2023. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!