Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova költözzek, ha olyan...

Hova költözzek, ha olyan országban akarok élni, ami nem zsidó irányítás alatt van? Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az alábbi három országban mi a helyzet, de Szudánba, Szíriába vagy Iránba nem szeretnék költözni. Ezeket ne írjátok!
2010. okt. 14. 15:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Igen, Ázsia megfontolandó. A nemzeti bankok (a pénzgyártás, kamatszedés, adósrabszolgaság) felett ugyan már nagyrészt ott is megszerezték a hatalmat, de azáltal, hogy nem, vagy csak nehezen tudtak beolvadni a társadalomba az embereket még nem tudták a saját korcs képükre zülleszteni.


Ha nincs jobb ötlet, akkor ide megyünk:

(4-5x nagyobb a vásárlóereje a megtakarított pénzemnek, mint itthon, ill. úgy tűnik, hogy itt még a dugókban is jókedvűek az emberek)

http://www.youtube.com/watch?v=WO5anWhRnb8

2010. okt. 14. 17:52
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

http://www.youtube.com/watch?v=WO5anWhRnb8


Ez tetszik nekem is! :) Tiéd volt a lottó ötös, hogy csak így válogathatsz az országok közt? Elvihetnél engem is :)

2010. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Jamaika, Peru, Bolívia, Kolumbia
2010. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező inkább legyél öngyilkos. Akkor nem fogsz paranoiás lenni az összeesküvés elméletek miatt.
2010. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor nem fogsz paranoiás lenni "


Magyarul (nem zsidó): Nem leszel paranoiás.


Szólj, ha kell a segítség!

2010. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
Bocs mester, hogy bántottam a szemed.
2010. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Kedves intelligens utolsó hozzászóló!


Az összeesküvés elmélet, hogy -öt "terrorista" országot leszámítva- a világon mindenhol egy bankárdinasztia irányítja a "nemzeti" bankokat? Összeesküvés elmélet, hogy azáltal, hogy világszerte 5-10% között van a kötelező banki tartalékráta, a bankrendszer 10-20x annyi pénzt tud KAMATRA hitelbe adni, mint amennyi a rendelkezésére áll? Összeesküvés elmélet, hogy a kamatként visszafizetett pénzt nem állítja elő a bankrendszer? Fel tudod fogni ennek a jelentőségét egyáltalán?


Összeesküvés elmélet, hogy pl. a Federal Reserve System, ami a harmadik központi banki rendszer az Egyesült Államokban, Woodrow Wilson elnök óta nem az amerikai államé, hanem magántulajdonban van? A jelenlegi Federal Reserve rendszert az 1913. december 23-án elfogadott Federal Reserve-törvény hozta létre. Azóta volt olyan amerikai elnök, aki szerette volna visszaszerezni a pénzgyártás jogát a népnek. Na vajon ki volt ő? Bizonyára te is tudod, hogy Kennedy volt. Érdekes körülmények között le is lőtték. Persze aki vitatja a halálának körülményeit az csak összeesküvés elméletgyártó barom... Aki nem hiszi el, hogy Lee Harry Oswald volt Kenendy gyilkosa, az bizonyára idióta, ugye?


Amúgy csak van az öngyilkosságon kívül valami más megoldás arra, ha nem akarok zsidók által irányított országban élni?!?

2010. okt. 15. 09:00
 28/36 anonim ***** válasza:

Szerintem Japán az jó ország. Ott jó a gazdaság, a közbiztonság, és ápolják a kultúrájukat.

Ha Európa be is olvad ebbe a globális trendbe, Japán jobban tud majd alkalmazkodni. Én a helyedben Japánba mennék, azt nem züllesztették le.

De Oroszország is jó választás lehet, Szibéria egy távoli pontján azt sem tudják, hogy létezel. Persze, ott túl kell élni keményen. Úgyhogy inkább Japán.

Vagy vmi elhagyatott vidék, ahová nem ér el a modern világ keze.

De talán Argentína sem lehet olyan rossz hely. Nekik volt annyi eszük, hogy kiharcolták, hogy az államadósságuk egy részét elengedjék.

2010. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezhetem, Kérdező, hogy milyen módon veszélyeztetnek téged a zsidók?
2010. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy a személyes boldogságod kialakítását miben gátolja a zsidó tőke?
2010. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!