Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova költözzek, ha olyan...

Hova költözzek, ha olyan országban akarok élni, ami nem zsidó irányítás alatt van? Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az alábbi három országban mi a helyzet, de Szudánba, Szíriába vagy Iránba nem szeretnék költözni. Ezeket ne írjátok!
2010. okt. 14. 15:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
85%
Én Izraelt javasolnám.... :-D
2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Mars.
2010. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
ne nézd meg többször a Zeitgeist című filmet, mert beleőrülsz!
2010. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Venezuela?
2010. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
2010. okt. 19. 16:10
 36/36 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előtted! Én is pont ezt a kérdést akartam feltenni, de látom okos voltál és megelőztél. Egy biztos, szerintem még az Úniót is mindenképpen hagyd el. Én most tanulok oroszt, ha végzek a sulival, megyek is ki, mihelyst lehet, vagy Oroszországba (Putyinra inkább bíznám magam, mint az itteni sok hazaárulóra), vagy máshova, ahol 4 nyelv egyikével boldogulni tudok, mert ebben a MAgyarmatORSZÁGBAN csak megrohadni lehet. Majd belerohadtam abba, hogy a Jobbiknak kampányoltam, több ezer szórólapot szórtam, szedtem százszámra a kopogtatót fagyban-hóban, mert a többi falubeli szart rá. Fiatal, tehetséges, jó tanuló vagyok, és én pazaroltam a drága időmet a sok hülye birkára, hogy itt majd szebb jövő lesz? Már most látom, hogy nem. Ahhoz, hogy itt valami legyen, vissza kellene venni a fiskális felségjogokat, vissza kell szerezni a nemzeti vagyont, stb. Erre úgy látom, halvány remény sincs. MAGYARmatORSZÁGban mindenki letargiás, megnyomorodott, depressziós, mindenki valamilyen beteg, és nem volt még most se elegük a 20 évből? Nem tudom, hány éves vagy, de ha a pozitív életszemléletedet/gondolkodásodat nem akarod elveszíteni, és nem akarsz beteg lenni itt, ahol folyamatosan mérgezik a "magyarok" lelkét, (akinek beteg a lelke, annak a teste is - V.Gábor) beleszocializálódni ebbe a magyar nyomorba, akkor minél előbb hagyd itt az országot, és vissza se gyere! Ezt nem pejoratív értelemben mondom, hanem őszintén. Bárcsak minden fiatal itthagyná az országot, hamar észbe kapnának a politikusok!
2011. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!