Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kötelező lenne kiköltöznötö...

Ha kötelező lenne kiköltöznötök a "harmadik világba", ezen régiók közül melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Fekete-Afrika (Niger, Csád, Kongó, Tanzánia, Kenya stb.)
Latin-Amerika (Mexikó, Argentína, Brazília, Chile, Guatemala stb.)
Délkelet-Ázsia (Kambodzsa, Thaiföld, Vietnám, Laosz, Indonézia stb.)
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyik
2023. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Latin-Amerika, mert oda csak spanyolul/portugálul kell megtanulni, nem valami afrikai csettintő nyelven, vagy ázsiai keszekusza-írású nyelven, és kulturálisan se tér el annyira.
2023. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

2.

Figyelj te "észlény".


Úgy látom még nem voltál sehol!


Minden afrikai országban beszélik az egyik világnyelvet.

2023. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Délkelet-Ázsiában ott van Szingapúr, ami életszínvonalban nagyjából Svácj, csak sokkal jobb a konyha meg egész évben meleg van. Ha ezt nem ér mondani, akkor Thaiföld meg Malajzia tele van olyan helyekkel, amelyek bőven vannak olyan fejlettek, mint Magyarország, miközben nincsenek meg a Latin-Amerika jelentős részén komoly gondot okozó biztonsági problémák.
2023. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

5.

Menjél csak nyugodtan szingapúrba!


[link]


Egy napi szállásod 50.000


Kaja 20.000

2023. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
@6 Éltem ott 8 hónapig, tisztában vagyok az árakkal és az élethelyzettel. Egyrészt költözésről volt szó és bár drága ország, de nem 1.5 millió egy havi albérlet. A 20k kajára meg kimondottan vicc, ezerszám talál hawkereket mindenhol az ember, a világ legolcsóbb Michelin-csillagos ételét Szingapúrban adják és rengeteg helyen laksz jól olcsóbban, mint Magyarországon.
2023. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

7.

Én is voltam ott és mást tapasztaltam. Amúgy egy hulladék hely!

2023. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
@8 Gondolom 2 napig átutazóban, ami persze ad egy benyomást és nem is kell ajnározni az országot, de az egyik legkevésbé megosztó hely szokott lenni, hulladéként meg még senkit nem hallottam jellemezni, általában szeretik. Tiszta, nyugodt, elképesztő gasztronómia, magas fizetések, nagy kereskedelmi és infrastrukturális központ, estébé.
2023. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

9.

Elkényeztetett milliomosoknak biztos jó!


"hulladéként meg még senkit nem hallottam jellemezni"


Az a te dolgod,pedig az!


Ázsiai utazásom során a legundorítóbbak a szingapúri emberek közül került ki!


Az egyik reptéren elém állt a sorban,amikor Én már sorban álltam, a masodik a szőnyegre köpött,stb. Nem sorolom.

2023. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Latin-Amerika. Kulturálisan is közelebb állbak hozzánk, meg ott vannak normális helyek.
2023. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!