Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi igaz abból a hírből, hogy...

Mi igaz abból a hírből, hogy Németországban szabadlábon (közel két év felfüggesztettel) távozhatott egy bíróságról egy afgán menekült, aki 6 szexuális erőszakot követett el az országban?

Figyelt kérdés
M1-en hallottam most, mit tudtok az ügyről?

2023. aug. 6. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
M1-n nem szoktak álhíreket közölni, nyilván igaz.
2023. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

M1-en hallottam



Akkor max. annyi, hogy létezik Németország, vannak afgánok és történik a világban nemi erőszak.

2023. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Igaz. Ma is fajelméletet alkalmaz a hatalom, és akik a rangsor felső felébe tartoznak, azok nevetséges büntetéssel megússzák, bármit követnek el. Magyarországon volt olyan cigány, aki emberölésért (!) felfüggesztettet kapott.
2023. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Mintha azt is hallottam volna egy fidesz-kollsboránstól, hogy "Németország" nem is létezik. Ezt most nem értem. Teljesen összezavar ez az m1 🤣🤣
2023. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem követett el 6 erőszakot. Már így rögtön az alapvetésben hazudott az M1? Arról nem is beszélve, hogy az egész egy Bild (blikk) cikken alapul, ami zéro hivatkozással van ellátva. Hát ne haragudj, de valahogy ez kevés lesz az én hangulatom keltegetni.
2023. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2%
Minden. A hír igaz.
2023. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ennyit találtam:

[link]

Valakinek valami forrása ehhez a hírhez? Én nem találok semmit róla az interneten. A Bild napilapos forrásról tud valaki valamit, amire a Magyar Nemzet hivatkozik? Létezik egyáltalán?

2023. aug. 6. 12:58
 8/22 A kérdező kommentje:
@6 Mi alapján állítod, hogy a hír igaz? Tudsz valami forrást hozzá?
2023. aug. 6. 12:58
 9/22 hypno ***** válasza:
94%

Az is valami?

Nálunk szabadon távozhatott több mint 100 jogerősen elítélt embercsempész, aki lehet hogy azt az afgánt is csempészte, mert szarrágók vagyunk és nem akartuk börtönben tartani őket.

2023. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Itt van az, amire a magyarok hivatkoznak. A bild viszont senkire nem tud, nem mutat be egyetlen bizonyítékot sem. Természetesen a kérdező, vagy az M1 már rögtön ferdít, és 6x erőszakot emleget, ami hazugság. A molesztálás pl. nem szexuális erőszak.

2023. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!