Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi igaz abból a hírből, hogy...

Mi igaz abból a hírből, hogy Németországban szabadlábon (közel két év felfüggesztettel) távozhatott egy bíróságról egy afgán menekült, aki 6 szexuális erőszakot követett el az országban?

Figyelt kérdés
M1-en hallottam most, mit tudtok az ügyről?

2023. aug. 6. 12:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
@10 Köszönöm a linkelt forrást.
2023. aug. 6. 13:35
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
Megerősítem, a hír igaz.
2023. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

@12 Mi alapján erősíted meg?

A Bild cikke ugyanis tök mást ír, mint amit az M1-en vagy a Magyar Nemzetben közöltek.

2023. aug. 6. 13:44
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Erről az ügyről nem hallottam. Nem írtál semmilyen forrást csak hogy te hallottad-- "M1-en hallottam most" De biztos az M1 magától talál ki kamuhíreket, és azokat büntetlenül közli. Minden felelőségre vonás nélkül.

Ha igaz akkor vissza vele Afganisztánba, ott gyorsan döntenek a sorsáról.


Rengeteg a nemi erőszak, és a súlyos életellenes bűncselekmények száma Németországban. A folyamatban lévő nyomozásokra hivatkozva szinte semmit nem közölnek a hatóságok az elkövetőkről.


Nem az a lényeg, hogy melyik média jut valamilyen információhoz az erőszakkos esetekkel kapcsolatban--- az sokkal érdekesebb hogy, például a nemrég csoportosan megerőszakolt 14 éves német lány elkövetőiről semmilyen információt nem ad ki a sajtónak a berlini polgármester és a rendőrség sem.

Biztos azért mert echte németek az elkövetők. Ja.

Vagy inkább azért , hogy ne legyen további felháborodás a migránsok folyamatos bűnelkövetéseiről.

2023. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egyezzünk ki abban kedves 14-es, hogy a németek 1 hangyafasznyival érzékenyebbek az ilyen rasszizmust meg hasonló dolgokra hajlamosítható dolgokra, érthetően.


Neked innen Magyarországról, a saját néped történelmével soha szembe sem nézőként nagyon könnyű okoskodni, de vannak, akik nem így állnak hozzá.

2023. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

" az sokkal érdekesebb hogy, például a nemrég csoportosan megerőszakolt 14 éves német lány elkövetőiről semmilyen információt nem ad ki a sajtónak a berlini polgármester és a rendőrség sem."

Bár ez az ügy nem a kérdésemhez tartozik, de szívesen látnék erről is valamilyen forrást, köszönöm.

2023. aug. 6. 13:52
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Mindig érdekesnek találtam, hogy az a magyar nép, amelyik képtelen normálisan megélni a cigánysággal, képtelen azt integrálni rendesen abba üti az orrát, hogy azok a németek, akik a törökökkel sikerrel vették az akadályt kevesebb idő alatt, azok az angolok, akik szintén sikerrel integráltak számtalan népet mit csinál. Nekik már sikerült, nem hiszem, hogy a magyar okoskodásra volnának kíváncsiak. Sepregessetek a saját házatok tájékán, mert volna mit.
2023. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

@14

[link]

A híradó ma déli adása

2023. aug. 6. 14:03
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves @15!

Szerintem meg abba egyezünk ki, hogy nem tud érdekelni melyik ország milyen érzékeny az ilyen esetekre.

Nincs egy hete hogy 5 algériai fogta körbe a 15 éves fiamat, a telefonját akarták elvenni tőle.

A rendőrség utánunk érkezett a helyszínre. Szerencsére mi 4 autóval, időben odaérünk. Elfutottak nem történt atrocitás. De reméljük "összefutunk" velük valahol. Nem hiszem , hogy neked kéne eldöntened mire legyek érzékeny, és mihez hogy álljak hozzá ! Önbíráskodásnak természetesen nyoma sem lesz. Majd megoldjuk okosan. Megszaporodtak itt is a hasonló esetek. Ismerjük a jogainkat, meg fogjuk védeni magunkat, és ebben rengeteg ismerős, barát kölcsönösen a segítségünkre van.

Törvényi kereten belül (azt okosan betartva) meg fogjuk védeni magunkat a mocsoktól. Jogunk van hozzá.

2023. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

18.

[link]

De több százat lehetne még linkelni. Ez ügyben nincsenek még megnevezve az elkövetők, tudtommal.

De a hírek Európa szerte tele vannak migránsbűnözéssel

2023. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!