Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi igaz abból a hírből, hogy...

Mi igaz abból a hírből, hogy Németországban szabadlábon (közel két év felfüggesztettel) távozhatott egy bíróságról egy afgán menekült, aki 6 szexuális erőszakot követett el az országban?

Figyelt kérdés
M1-en hallottam most, mit tudtok az ügyről?

2023. aug. 6. 12:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16%

Látod kérdező? Feltettél egy kérdést amiről azt írtad "M1-en hallottam most"

Aztán belinkelted az alábbi forrást. Tehát volt infod az esetről.

Leírtam hogy, az M1 olyan hírt közölne ami nem felel meg az igazságnak?

"De biztos az M1 magától talál ki kamuhíreket, és azokat büntetlenül közli. Minden felelőségre vonás nélkül."

Tehát a hír igaz. Mégis élvezettel lettem lepontozva, mint ahogy ez is le lesz. :) :)

Az M1 a híreket szemlézi, és a főszerkesztő ellenőrzi a valóságtatamát. Ezután közli, mint ahogy ebben az esetben is történt.


A hírt látva undor fogott el, remélem a bántalmazotak családtagjai nem hagyják annyiban ezt a szánalmas ítéletet. Remélem a karma működni fog és besegíti az illető afgán "embert "valami jármű alá. Ha engednék én fizetném a repjegyét első osztályon Afganisztánba.

Az ottani "bírák" nem sokart, gondolkoznának az ítéletén.


Iszlám vallásjog a modern korban

"A súlyos bűncselekmények – a nemi erőszak, a gyilkosság, a hitehagyás, a fegyveres rablás, a kábítószer-kereskedelem – elkövetőit halállal büntetik az iszlám törvénykezés szerint"

"(Saría)"

"@14

[link]

A híradó ma déli adása"

2023. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

"Látod kérdező? Feltettél egy kérdést amiről azt írtad "M1-en hallottam most"

Aztán belinkelted az alábbi forrást. Tehát volt infod az esetről."


Persze hogy volt, hiszen írtam is, hogy hallottam az M1-en. Aztán később megtaláltam a híradó adását az interneten is (a @14-es válaszoló írására reagálva kezdtem keresni), ezt is belinkeltem.

Nem azzal volt bajom, hogy nincs infóm, hanem azzal, hogy nem tudtam eldönteni, hogy mennyire fedi a valóságot az infó vagy mennyire nem, mert először nem találtam a Bilden a Magyar Nemzet által hivatkozott cikket (mert nem linkelték, csak írták, hogy a Bild egyik cikke az alapjuk). Épp ezért kezdtem úgy a kérdést, hogy "Mi igaz abból a hírből, hogy ...".


De felesleges vitázni ezen, már megkaptam a kérdésemre a választ.

2023. aug. 6. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!