Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért nem bántja a "holokam...

Az miért nem bántja a "holokamu" hangoztatóit, hogy ártatlanok is haltak meg? Miért csak a számokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Felőlem vitatkozhatunk a számokon, erre is megvan a magam elmélete (kutatásmódszertan szempontjából), de jó lenne ha válaszolna erre a sok "igazságszerető"!
2010. okt. 15. 14:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Az utakon sokkal több ártatlan ember halt meg... És ez engem nagyon bánt.

TILTSUK BE AZ UTAKAT!

Legyünk ANTIÚTISTÁK!

Ez a megoldás

2010. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted a háborúban mégis mennyi ártatlan halt meg, szenvedett, pusztult el mindene stb? Abszolút nem számít, hogy ártatlanok voltak-e vagy sem, a háború ilyen nem létezik, csak halott és túlélő.
2010. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg ártatlan halt meg a városokban is a bombázások során. Tudok a háborúk ilyenek.
2010. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

júúj de sz@rul tereltek!

"Az utakon sokkal több ártatlan ember halt meg." ezt mire alapozod? pont ti érveltek azzal, hogy ilyen a háború nem? :D

-.-

2010. okt. 15. 14:18
 5/27 A kérdező kommentje:

Tiltsuk be a háborús kárpótlásokat, mert nem jók a számok!

sejsejsejsejsejsej

2010. okt. 15. 14:19
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

Hallottam, hogy a cápa megeszi az embert... Pfujj, máris undorodom az összes cápától.

TILTSUK BE A CÁPÁKAT!

Legyünk ANTICÁPISTÁK!

2010. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Már nem azért, de nem rám tartozik. Ne engem bántson, hanem azok családjait, akiknek a rokonai meghaltak. Én legfeljebb csak sajnálni tudom őket (sajnálom is, ahogyan az indiánokat, a gulágon-meghaltakat, az atombomba áldozatait is stb...). A háború ilyen, ártatlan emberek halnak meg benne. Viszont az csípi a szemem, amikor a holokausztot minden tragédiánál borzalmasabb tragédiának próbálják beállítani. Erre válasz az, hogy pl. a gulágokon, vagy az indiánok lemészárlásában sokkal több ember halt meg, ergo nem a holokauszt a világtörténelem legborzalmasabb tragédiája.
2010. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért, most szerinted a holokamu hangoztatói mit tehetnek az áldozatok feltámasztására?
2010. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért,mert aki a háboruban halmeg az nem számit,csak a zsidók lehetnek áldozatok.Az érdekelne,hogy az amerikai bombázók miért nem bombázták a haláltáborokba vezető vasutat,vagy magukat a táborokat.
2010. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Utolsó a kérdésedet már feltették itt, és eg is válaszolták:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__1..

2010. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!