Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért nem bántja a "holokam...

Az miért nem bántja a "holokamu" hangoztatóit, hogy ártatlanok is haltak meg? Miért csak a számokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Felőlem vitatkozhatunk a számokon, erre is megvan a magam elmélete (kutatásmódszertan szempontjából), de jó lenne ha válaszolna erre a sok "igazságszerető"!
2010. okt. 15. 14:04
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
34%
Nézd, sajnálom a a valóban ártatlan zsidókat, de ha egy kicsit tájékozotabb lennél tudnád ,hogy nem azért kezdték őket irtani mert görbe az orruk... Hidd el nekem ,hogy a zsidó nép az egyik legundorítóbb parazita a világon. Ez genetika! Persze vannak köztük normálisak stb. De ez olyan mint a cigány probléma! Tegyük fel élnek MO-n 10 millión ebből legyen csak 1 millió a cigány... Menj be egy börtönbe és nézd meg a cigány-magyar arányt, vagy nézd meg az erőszakos bűnök elkövetésénél ezt az arányt a börtönben kb 80% cigány az erőszakos bűncselekményeknél pedig kb 95% cigány és akkor megjegyzem ,hogy a cigányokból pedig sokkal kevesebb van Magyarországon, főleg aránylag. Azt gondolom ebből már lehet következtetni. Akinek nem inge ne vegye magára, ismerek én rendes zsidót, dolgos cigányt akik szégyenlik a fajtájukat mert ők is tudják ,hogy mifélék ezek... Félre értés ne essék a magyar nép sem szent, de különböző etnikumok között a bűnözés aránya nagyon is eltérő. Lehet engem lepontozni az is csak azt mutatja mennyi agyhalott ember van. Nem szeretem a zsideszt és a többi zsidrael szolga pártot sem, de elismerem ,hogy vannak olyan fideszesek akik valóban értelmes emberek. Kérlek nézzetek kicsit utánna a dolgoknak, lehetőleg hiteles forrásból... Tudom sajnálni szegény zsidrajokat akik azzal szerzik a pénzt ,hogy háborúkat uszítanak eztkövetően ők az áldozatok akik nem tehetnek semmiről és jajjszegények... Elismerem vannak/voltak normális zsidók. Őket sajnálom amiért nem választhatták meg az etnikumukat, mivel ha egy népcsoport több mint 50%-a parazita kéménybe való ott már sajnos a tiszta látású emberek általánosítanak. És szeretném részvétemet nyilvánítani mindenkinek legyen az a holokauszt áldozatainak hozzátartozója vagy a ruszki munkástáborok áldozata. Mivel én nem ismertem a hozzátartozóitokat ezért nem fogok róluk véleményt nyilvánítani főleg nem rosszat. De nektek is be kell látnotok igenis vannak etnikumok akik egyszerűen nem viselkednek többségében ember módjára, ezzel nagyon kellemetlen helyzetbe sodorva becsületes társaikat. Jobbik támogató vagyok, kuruc.info-t olvasok el lehet ítélni, de ez nem azt jelenti ,hogy mindennel egyet értek. De a jelenlegi pártok közül már csak bennük lehet bízni! Remélem nem sértettem meg senkit, és páran elgondolkodnak azon a sorokon melyeket írtam. A holokamun nem kívánnék vitatkozni az igazságot csak a felső vezetők tudják, akiknek nem biztos ,hogy érdekük a nyilvánosságra hozása. De amit a zsidók művelnek az már vicc.. viszont nagyon jól csinálják lásd: agymosott emberek... Tényleg nem volt célom megbántani senkit, akinek nem inge.., viszont ha majd 10-20 év múlva kötelező zsinagóga látogatás lesz, meg tömeges nem zsidó emberek mészárlása akkor már késő lesz.
2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen amikor a Talmudban arról van szó hogy az összes gójt irtsuk ki csecsemőig bezárólag, az teljesen megengedett, ugye-ugye :$ Nahát de érdekes dolgok ezek...
2014. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%
55%-os, ezt a hazugsagot mindenhova beirod. Pedig mar ezerszer elmondtuk, hogy NINCS ILTESMI A TALMUDBAN.
2014. márc. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
44%

6:09, állj le a szerecsenmosdatással pls. Feltételezésem szerint fel se lapoztad egyszerse a kampós orrú barátaid bibliáját, de kiváló ürügyet ad neked a trollkodásra.

Kaptad is a mínuszt gerincből.

2014. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tudom, hogy több százezer magyar veszett oda a náci táborokban, viszont az indiánok között egyetlen egy magyarról sem tudok. Talán ezért emlékezünk ebben az országban az előbbiről, utóbbiról pedig nem. Ez nem csak a zsidók tragédiája hanem az emberiségé. Nem csak a németek bűne hanem az emberiségé.
2019. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Agyhalott fasisztak vagytok
2019. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Ez nem csak a zsidók tragédiája hanem az emberiségé. Nem csak a németek bűne hanem az emberiségé."


Már megbocsáss de nekem marhára nem bűnöm az amihez semmi közöm sem nekem sem a családomnak! Egyetlen rokonom sincs aki zsidótölt volna,én sem tettem így. Nem fogom bűnősnek érezni magam a holokauszt miatt ahogy a rabszolgaság,apartheid,hutu-tutszi konfliktus miatt sem.

2019. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!