Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a jövőben csak...

Nyugaton a jövőben csak vidéken maradnak fehérek?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy Párizs megyében az újszülöttek háromnegyede nem európai származású és sok iskolában csak bevándorló gyerekek vannak, míg vidéken, falvakban, kisebb városokban túlnyomórészt fehérek. Vannak rokonaim Bécsben és ők is mesélték, hogy az osztályban, ahová jár a gyerekük alig van egy-két echte osztrák, a világ minden részéről keveredik mindenféle náció, ellenben egy kisebb faluban ott is nagyrészt őshonosak vannak. Nem okoz ez majd nagy feszültséget a társadalomban, ha ennyire más lesz demográfiailag a nagyvárosok és a vidék világa? Gyorsan megjegyzem, hogy mi is hasonlóan állunk a cigányokkal, de nálunk fordítva van, mert a falvak szakadnak le durván bizonyos megyékben és a városok állnak aránylag jobban.

2023. szept. 3. 19:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Origón olvastad?
2023. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem fordítva van, szimplán mindenhol a cigányok sokasodnak.
2023. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
A franciá a világ eggyik legnagyobb országa, mi ebben a meglepő
2023. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
2023. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Én a nyáron voltam Ausztriában


Egy hegyi kisvárosban, én a környéken csak fehér embereket láttam, pedig direkt figyeltem mennyia migráncs.


Nálunk viszont vannak megyék ahol lassan már tényleg nincs fehér ember


Csaka Lakatos Nintendó és effélék:D

2023. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Nyugaton igen, kivéve Orbánisztánban. Itt a várost az akksigyárakban dolgozó filippínók és indiaiak lakják majd míg a vidéket Lakatosék fogják uralni.
2023. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én is voltam pár éve a Wörthersee-én és belegondolva csak osztrákokat láttam. Tisztaság, nyugalom mindenhol, amilyennek láttuk nyugatot a rendszerváltás előtt. Ehhez képest Bécs igazi kultúrsokk.
2023. szept. 3. 21:08
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nézzétek meg a Fővárost. Külső kerületekben kínaiak jellemzőek. Belső kerületben mindenféle külföldi, pénzes arabok, törökök. Vidékem meg simán csak cigány minden második ember.
2023. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
10%

#1: Képzeld el: igen, ott!


[link]

Így szól a cikk eleje:


"Pierre Lellouche, francia jogász, Köztársaságiak párti politikus, François Fillon kormányának egykori külkereskedelmi államtitkára a francia CNews hírcsatornán idézte fel a nemzeti statisztikai hivatal, az Insee 2022 júliusában kiadott jelentését. Eszerint Franciaországban a 0-4 év közötti kisgyermekek 40 százaléka már bevándorló vagy bevándorló hátterű."


(Cáfold, ha tudod!)


Ezt meg a Mandiner hozta:


[link]


"Írország negyedik legnagyobb városában már a Mohamed a leggyakoribb fiúnév"


(Ezt is cáfold, ha tudod!)


Még egy Mandiner:


[link]


"Többségbe kerültek a bevándorló hátterűek Frankfurtban"


(Rajta, ezt is cáfold, ha képes vagy rá!)


...de szolgálhatok egy kis 444-gyel is (5 éves cikk, a helyzet azóta még rosszabb):


[link]


"Malmö nagy részében 10 éven belül kisebbségbe fognak kerülni a született svédek, de ez itt így normális"


Hát, igen: már ők sem tudják letagadni, erre kitalálják, hogy ez így normális...


(Mivel ők sem tudják cáfolni, ezért ezt kivételesen tőled sem várom el.)


...és hogy keretbe foglaljuk a dolgokat, végül irány ismét Franciaország (pontosabban a tavalyi katari VB-döntő):


[link]


Igen, jól látod: az ott a "francia válogatott"...

2023. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Ötöst én is meg tudom erősíteni. Bécstől Münchenig nem látni annyi színesbőrüt mintha keresztül autózol egy kisebb borsodi falun.
2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!