Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a jövőben csak...

Nyugaton a jövőben csak vidéken maradnak fehérek?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy Párizs megyében az újszülöttek háromnegyede nem európai származású és sok iskolában csak bevándorló gyerekek vannak, míg vidéken, falvakban, kisebb városokban túlnyomórészt fehérek. Vannak rokonaim Bécsben és ők is mesélték, hogy az osztályban, ahová jár a gyerekük alig van egy-két echte osztrák, a világ minden részéről keveredik mindenféle náció, ellenben egy kisebb faluban ott is nagyrészt őshonosak vannak. Nem okoz ez majd nagy feszültséget a társadalomban, ha ennyire más lesz demográfiailag a nagyvárosok és a vidék világa? Gyorsan megjegyzem, hogy mi is hasonlóan állunk a cigányokkal, de nálunk fordítva van, mert a falvak szakadnak le durván bizonyos megyékben és a városok állnak aránylag jobban.

2023. szept. 3. 19:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Aki gyuloli a feketéket annak nincs neveltetésbeli problémája?

Az utóbbi. Én vagyok a legcsoróbb a munkahelyemen. A svájciak mind gazdagabbak, ahogy az itt dolgozó olaszok vagy németek is.

A név nélküli kérkedés nem kérkedés.

2023. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akkó hol az a 30M per év lóvé?

Kamuzol itt összevissza...


De ha ez segít rasszizmusom tapasztalati alapú...

2023. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg menj el nézd meg Natgeo szerüen az eredeti élőhelyükön...fantasztikus élmény...van rá pénzed ahogy olvasom...megteheted...hidd el megvilágosodsz...
2023. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ott se nagyon.
2023. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!