Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a jövőben csak...

Nyugaton a jövőben csak vidéken maradnak fehérek?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy Párizs megyében az újszülöttek háromnegyede nem európai származású és sok iskolában csak bevándorló gyerekek vannak, míg vidéken, falvakban, kisebb városokban túlnyomórészt fehérek. Vannak rokonaim Bécsben és ők is mesélték, hogy az osztályban, ahová jár a gyerekük alig van egy-két echte osztrák, a világ minden részéről keveredik mindenféle náció, ellenben egy kisebb faluban ott is nagyrészt őshonosak vannak. Nem okoz ez majd nagy feszültséget a társadalomban, ha ennyire más lesz demográfiailag a nagyvárosok és a vidék világa? Gyorsan megjegyzem, hogy mi is hasonlóan állunk a cigányokkal, de nálunk fordítva van, mert a falvak szakadnak le durván bizonyos megyékben és a városok állnak aránylag jobban.

2023. szept. 3. 19:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
A lehanyatlott nyugaton pl.Svájcban egy takarító többet keres mint nálunk egy multinál dolgozó mérnök. Tehát egy bevándorló aki eláll takarítónak már holnap jobban keres mint itthon egy 10 éve güriző mérnök.
2023. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21 ez marha jó meg minden de, hogy jön az eddig leírtakhoz?


Az a mérnök aki 10 éve gürizik és kevesebbet keres mint a svájci takarító az konkrétan nem ért a szakmájához max van egy papírja...úgy hívjàk hogy balfxsz...


Amúgy tényleg Svájcban is mindenki egy tegnap partraszállt nyelveket nem beszélő embert fog nagy bizalommal beengedni a lakásába és megdobálja svájci frankkal miután leporolta a polcokat...(mondjuk itt még megjegyezném svájc nem EU, be se fogadják a partravetett homokinégert)...milyen párhuzamos univerzumban élsz ember?

2023. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
22 Ennyivel szegényebbek vagyunk mint svájc
2023. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

23 sikerült felfogni az eredeti kérdést?


Hisztizni lehet bârhol...

2023. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

A leírtakhoz úgy jön , hogy elolvasod az előzményeket.

Nem, nem balfasz a mérnök mert már kijött svájcba és nem szop otthon tovább. Szerinted mennyit keres egy svájci takarító és mennyit egy magyar mérnök?

2023. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Biztosan hülye vagyok...de nem értem...ha már kiment svâjcba mérnökösködni (ugye nem itthon mérnökösködik) és ott többet keres mint a svájci takarító...ami ugye nyilvánvaló (mert ugye mindenütt többet keres egy "balfasz" mérnök is mint egy takarító...legyen az svájc vagy azerbajdzsán)...


Vagy most arról szól a mondandó hogy svájcba mérnökösködsz és magadat ámitod hogy mennyire megcsináltad magad?


Mondjuk ettől függetlenül a kérdés még mindig nem erről szólt..

2023. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%

Az előzményben valaki írta, hogy hanyatlik a nyugat. Erre írtam, hogy annyira szar a nyugat,hogy egy svájcban dolgozó takarító többet keres mint egy magyarországon dolgozó mérnök.

És igen a bevándorló afrikai a szavannáról már holnap többet keres mint egy otthoni mérnök vagy közgazdász stb. . Svájc nem EU de akkor is több itt a néger mint otthon.

2023. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenki választhat...nekem megér párszáz euro minuszt per hó hogy ne a fekákat lesegessem...vannak saját cigóink az úgy tűnik olcsóbb játék...
2023. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Pár száz euro :) Kb. 30 millió forintal keresek többet évente. Bár a mai forint árfolyamot tekintve lesz az még több.

Mindenki választhat... Azért ez nem így van tudja ezt a kormány is és ki is használja.

2023. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Ja nekem az 29,5M annyit megér...

Amúgy meg valami neveltetésbeli problémád lehet...tudod ha nem tudsz semmit felmutatni akkor jön a pénzzél kérkedés...


Biztosan mondták elődeid: a vagyon csendes, a gazdagság kérkedik, a szegénység csillog...melyik vagy az utolsó kettőből?

2023. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!